91 ОДЗ-яслата

  • 1 052
  • 8
въпросът ми е към майките,чийто деца посещават тази градина или поточно втора ясла.Живеем на квартира във квартала и малката посещава яслата,но непрекъснато се оплаква от едната госпожа,че я по шляпва и и се кара.Аз също имам такива съмнения,защото онзи ден ми се прибра със червено от стискане уше и каза,че г-жата и го е дърпала, а днес си дойде със раздърпана блузка и пак каза че е от нея.Не съм съвсем сигурна дали е точно така,та затова моля майките, който имат дечица ж тази ясла дали са имали такива проблеми.  
    
Виж целия пост
# 1
ж тази ясла дали са имали такива проблеми.  
    
малко съм го объркала-в тази ясла да споделят дали и те са имали такива проблеми Embarassed
Виж целия пост
# 2
Здравей,Емили!Децата в тази възраст не лъжат и ако наистина се съмняваш,отиди при директора на заведението и кажи това,което те безпокои.Тя е много разбран човек и ще разгледа случая обстойно.Но се съмнявам,че в тази ясла се отнасят така,защото съм със страхотни впечетления за хората,които работят там.Успех ти желая!
Виж целия пост
# 3
не съм отишла още при директорката,защото се притеснявам да не се отрази след това на детето.Но май ще трябва защото и от други деца чух,че едната г-жа се карала и по шляпвала. И вие ли сте били във 2ра ясла?
Виж целия пост
# 4
В момента е подадена молба до общината да се види как работи една от госпожите им,само че не в тази,а в първа ясла.Така,че е явно,че нещо става там и ти си първият човек,който споделя това мнение.Другите хора защо мълчат просто не знам?!Така,че имаш ли съмнение,отиди.Напротив,това ще ги стегне да бъдат по-любвеобилни към децата,дори ще обръщат по-специално внимание към твоето.
Виж целия пост
# 5
И въпреки това съм сигурна в професионализма на хората,които работят там.Обичат децата и ги възпитават много добре.А директорката е много загрижена както за децата,така и за хората,които работят там.
Виж целия пост
# 6
не бях чула,че има проблем.мисля утре да разпитам някой от майките дали и те имат такива оплаквания.Много ми е странно,защото тя много се възхищаваше на г-жа ........,а сега казва,4е само им се кара .Когато попитам за другата г-жа казва,че е много добра и иска все тя да е там.честно казано аз имах много добро мнение за въпросната г-жа но ...... Sad
Виж целия пост
# 7
Като видях тази тема и реших да се регистрирам за да пиша.Ние също сме възмутени от една госпожа във втора ясла на това ОДЗ.Моята дъщеря се оплаква от нея и постоянно повтаря името на предишната им госпожа,от която е възхитена.Постоянно повтаря-"няма я моята кака".А тази им "крещяла" по думите на дъщеря ми.Какви хора работят там не знам?!
Виж целия пост
# 8
Грешка-не втора,а първа ясла!Подведох се по вашата тема.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия