Тампони след раждането

  • 2 171
  • 22
Мили мами търсих, но всякаш не намерих отговор на моят въпрос, а именно:
Кога след нормално раждане може да се върнем към употребата на тампони???
Чувала съм че 1 година не трябва да се използват и ми е интересно дали е вярно и какъв точно е срока?
Виж целия пост
# 1
Това не го бях чувала.
Виж целия пост
# 2
Според мен няма такова нещо но пък то е ясно,че се задържат гадости благодарение на него и  по добре без Peace
Виж целия пост
# 3
Само, докато имаш лохии не. При първия ти цикъл можеш да ползваш.
Но превръзките са по-добрия вариант, ти си решаваш Peace
Виж целия пост
# 4
Използвах още при първия си цикъл,няма проблем според мен.
Виж целия пост
# 5
От както съм родила не понасям тампоните(не,че и преди много ги понасях),според мен си зависи от жената.Ако е нямала разкъсвания и епизиотомия може по-бързо да се върне към тампони(ама чак на първия цикъл ми се струва твърде рано).
Виж целия пост
# 6
И на мен лекаря ми беше казал 1 година...може би зависи дали имаш и какви шевове...аз лично имах вътрешни, както и раничка на шийката, с която още не съм се дооправила....предполагам че разни такива неща имат значение....
Виж целия пост
# 7
Само, докато имаш лохии не
аз поне така направих
Виж целия пост
# 8
И аз се чудя за същото, но още не смея Thinking
Виж целия пост
# 9
Сложих след 2-3 месеца от раждането.
Виж целия пост
# 10
От както съм родила не понасям тампоните(не,че и преди много ги понасях),според мен си зависи от жената.Ако е нямала разкъсвания и епизиотомия може по-бързо да се върне към тампони(ама чак на първия цикъл ми се струва твърде рано).
Моята епизотопия стигаше почти до врата ми... ooooh!
....е, малко трудно нацелих къде точно да го пъхна, ама успях Wink
Мамо Вени, да не би доктора да се е престарал
при теб и да те е направил отново дествена? Wink Laughing
Виж целия пост
# 11
И на мен лекаря ми беше казал 1 година...може би зависи дали имаш и какви шевове...аз лично имах вътрешни, както и раничка на шийката, с която още не съм се дооправила....предполагам че разни такива неща имат значение....
Разбира се  Peace. Не е хубаво да дразниш незаздравялата напълно шийка Naughty ( ако имаш вътрешни шевове ) . Аз знам , че след 6 месеца може да се използват  Peace. Когато , всъщност казват , че всички органи са възвърнали вида си от преди раждането .
Виж целия пост
# 12
Според мен няма такова нещо но пък то е ясно,че се задържат гадости благодарение на него и  по добре без Peace
    Peace
Виж целия пост
# 13
Чак една година... Thinking Множко ми се струва.
За лохиите в никакъв случай не използвай Naughty
Изчакай около 6 мес.,да ти се възстанови все пак тялото, и тогава опитай.
Виж целия пост
# 14
7м. все още не смея
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия