Търся Парлодел

  • 985
  • 8
Не мога да си намеря Парлодел, понеже бил спрян от внос. Момента е много неподходящ да го сменям с друго лекарство, така че моля ако някой си е купувал и вече не му е необходим да ми пише на ЛС. Ще си го платя. Аз живея в София.

Благодаря предварително   Hug
Виж целия пост
# 1
Е, не мога да повярвам  Shocked! Аз съм бременна и го пия заради високи нива на Пролактина и мислех утре да отивам да си купувам, че ми свършва. Ако намеря ще ти пиша. Дано да намеря, че и на мен не ми се сменя  Praynig!
Виж целия пост
# 2
Ами доколкото zнам оЩе преди два месеца го спряха от внос. Най подходяЩо Ще е да го смените с бромокриптин. А и някъде четох, че имало внос на някакво ново лекарство zаместител на парлодела.
Виж целия пост
# 3
За съжаление наистина е спрян от внос. Аз си накупих три опаковки преди два месеца и сега имам само една, а къде ще го търся после и аз незнам.Даже съжалявам, че на си го потърсих в повечко аптеки понеже срокът му изтича чак 2010г.Май ше трябва да го сменяме с друго  Wink
Виж целия пост
# 4
Еми, не намерих  Confused! Утре ще питам лекарката си с какво да го сменя, но освен Бромокриптин и Достинекс нищо друго не ми предложиха днес.
Виж целия пост
# 5
ЗДрасти
аз имам едно шишенце,което не ми трябва...,пиши на маил,ако решош нещо. От Варна съм.
Виж целия пост
# 6
Добре де, какво му има на бромото? Не е ли едно и също? Аз не направих разлика в страничните действия.
dari75 , в никакъв случай достинекс .
Виж целия пост
# 7
Ами на някои жени бромото им действа с много странични ефекти. Аz лично го вzемах години и нямах проблеми. Иначе парлодела бил по пречистен от бромото.  Rolling Eyes

Дари, недей минавай на достинекс.  Naughty
Виж целия пост
# 8
За жалост няма да намерите никъде парлодел.Аз преди два месеца обиколих целия град и си намерих няколко опаковки,но..............след 25 дни и аз незнам какво ще правя. Може да намерите  МЕДОКРИПТИН-това е кипърския вариант  на бромото.Намира се лесно поне в Пловдив,със заявка на другия ден си го купувате цената е 5.90 и се покрива напълно от здравната каса.Аз още не съм почнала да го пия, чакам да свърши парлодела.Ако не ми понесе медокриптина остава ми единствения вариант Достинекс.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия