Кош за новородено за Cangaroo Dayana - има ли смисъл?

  • 3 706
  • 25
Това е въпроса ми Grinning. Бебето ще се роди, живот и здраве, през юли. Много ми харесва как изглежда този модел с коша за новородено, но си задавам въпроса има ли смисъл да го купувам, след като бебето ще бъде лятно, а до зимата коша сигурно ще му е малък newsm78. Благодаря!
Виж целия пост
# 1
За мен-категорично не!Тази количка имаше напълно легнало положение,нали?
Виж целия пост
# 2
Има, да Peace. Има и зимно покривало, както и възможност бебето да е с лице към майката. Затова и аз си мисля, че не е необходимо, но ми се искаше да видя и вашите мнения. Интересно ми е, че изобщо този модел, с екстрите, с които разполага, се предлага и с такава опция. Чудя се каква й е целта, освен че изглежда наистина много симпатично newsm78
Виж целия пост
# 3
Ами за някоя дебела зима кошът за новородено държи много по-топло,отколкото летният кош,било то и с покривало.Може би затова предлагат и кош.
Виж целия пост
# 4
не,излишен е Peace
Виж целия пост
# 5
Няма смисъл да го купуваш. Аз съм с Даяната и при положение, че бебка е родена есента- зимата беше мъничка още, си изкарахме без този кош. Беше си достатъчно топло, а и тя беше мъничка още. Моя съвет е да си караш така, много съм доволна от нея, макар че вече я смених с лятна  Laughing  Peace Освен това твоето бебче ще е лятно  Rolling Eyes

Безпроблемно бременеене и леко раждане и от мен.   bouquet
Виж целия пост
# 6
Ако все пак решиш да купуваш количка със зимен кош, премери го, за да не вземе на есен/зима да умалее.
Виж целия пост
# 7
Много ви благодаря за отговорите Hug
Виж целия пост
# 8
Запис
Виж целия пост
# 9
Здравей,
Точно днес си капарирах една Cangaroo Dayana и то точно в синьо  Peace  Понеже моето бебе живот и здраве ще е априлско (т.е. не зимно, а по-скоро съвсем лятно) в дългата одисея по търсене на количка бях категорично решена да НЕ взимам зимен кош. Днес обаче подробно разглеждайки количката реших да поръчам и коша.
Ще ти кажа защо:
Напълно легналото положение не ми се видя достатъчно комфортно (получава се след обръщане на едни ватирани подложки и гръбчето на бебето се пада ТОЧНО върху закопчалките на коланите. Като го понатиснах с ръка ми се видя едно бабунчесто и ръбаво. Задължително е да търсиш някаква подложка (дюшече или одеало). Освен това се получава някак по-тясно и по-късо....А коша е подплатен и омекотен идеално, има 3 степени на изправяне, т.е. докато не ходи бебето може освен да лежи/спи и да си седи в него. Коша може да стане на люлка (вкъщи, най вече нощем). Има много удобна дръжка, така че ако бебо ти е заспал навън не е нужно да го чакаш да се събуди, за да го прибереш вкъщи, просто сваляш коша и с него го вкарваш да си доспи. Не на последно място - коша е хем стабилен, хем компактен.
Още повече ти с юлско бебе ще хванеш най-студените зимни дни с лежащо бебе, така че според мен в името на комфорта на бебето си заслужава да ги дадеш тия 100 лв.
Надявам се да съм била полезна ...

Ако не е тайна от къде ще вземеш количката и за какви пари? Разбрах, че Cangaroo Dayana-та е липсвала последните месеци на пазара и сега отново има внос. Аз днес за първи път я видях "на живо" и веднага си казах : тя е Simple Smile.
Виж целия пост
# 10
Здравей,
Точно днес си капарирах една Cangaroo Dayana и то точно в синьо  Peace  Понеже моето бебе живот и здраве ще е априлско (т.е. не зимно, а по-скоро съвсем лятно) в дългата одисея по търсене на количка бях категорично решена да НЕ взимам зимен кош. Днес обаче подробно разглеждайки количката реших да поръчам и коша.
Ще ти кажа защо:
Напълно легналото положение не ми се видя достатъчно комфортно (получава се след обръщане на едни ватирани подложки и гръбчето на бебето се пада ТОЧНО върху закопчалките на коланите. Като го понатиснах с ръка ми се видя едно бабунчесто и ръбаво. Задължително е да търсиш някаква подложка (дюшече или одеало). Освен това се получава някак по-тясно и по-късо....А коша е подплатен и омекотен идеално, има 3 степени на изправяне, т.е. докато не ходи бебето може освен да лежи/спи и да си седи в него. Коша може да стане на люлка (вкъщи, най вече нощем). Има много удобна дръжка, така че ако бебо ти е заспал навън не е нужно да го чакаш да се събуди, за да го прибереш вкъщи, просто сваляш коша и с него го вкарваш да си доспи. Не на последно място - коша е хем стабилен, хем компактен.
Още повече ти с юлско бебе ще хванеш най-студените зимни дни с лежащо бебе, така че според мен в името на комфорта на бебето си заслужава да ги дадеш тия 100 лв.
Надявам се да съм била полезна ...

Ако не е тайна от къде ще вземеш количката и за какви пари? Разбрах, че Cangaroo Dayana-та е липсвала последните месеци на пазара и сега отново има внос. Аз днес за първи път я видях "на живо" и веднага си казах : тя е Simple Smile.

Съжалявам за дублираното съобщение, но нещо сайта се успа и реших, че не се е получило първия път.
Виж целия пост
# 11
Ваня, много ти благодаря за изчерпателната информация Hug. Твоето мнение абсолютно ме убеди да си взема коша Peace. Аз и преди това много го исках, но си търсех оправдание да го взема, различно от това че е много хубава количката с него Wink.

Иначе аз я гледах първо в Пиги'с Хаус за 210 лв в летния вариант + 105 лв кош за новородено. След това отидох в магазина на Мони в Илиенци. Там е 215 лв, а коша е 100, фактически излиза същото като цена. Видях, че я има и в сайта на Пакостник. Наистина е много лека и хубава Peace
Виж целия пост
# 12
Аз досега изобщо не бях обърнала внимание на този модел, но днес отидох в магазина на "Дибо" на "Цар Симеон" да си поръчам креватче и там случайно я загледах. Признавам, че точно коша за новородено ми направи впечатление - количката изглеждаше супер кокетно с него. Но понеже за мен това не е най-важното подробно огледах опцията напълно легнало положение на летния вариант. Точно като Пуки-то на Чиполино е, а то не ми харесваше именно поради факта, че е много "измислено".

Поколебах се между Даяната и Викторията (също с отделен кош) , но избрах Даяната, защото е с 2 отделни дръжки и се сгъва много компактно. Не знам дали знаеш, но колелата на количката много лесно се свалят за миене (то и на другите модели май е така, де).

В "Дибо" са ги докарали вчера. Казаха, че количките идват с нови цени този път (не знам колко е вярно). Даяната е 221 лв, а коша - 105. Аз обаче не съжалявам за малката разлика в цената, защото от пусто суеверие не искам да взимам нищо предварително. С 20 лв капаро ще ми ги държат на склад (и леглото, и количката) докато дойде момента.
Наистина съм много доволна от днешния ми избор Simple Smile Надявам се същото да се отнася и за теб след време Simple Smile

А понеже живот и здраве на мен скоро ще ми се наложи да я вкарам в употреба, с удоволствие ще споделя още впечатления с теб Simple Smile

Лека бременност ти желая  Hug


 
Виж целия пост
# 13
ВаняМ Ей, откога ги чакам тези Cangaroo. Тук във Варна още не са дошли. Искам да те питам лесно ли се маха зимния кош при сгъване на количката. Аз повече харесвам Викторията, заради по-големите гуми. Видях, че и тя има опция за зимен кош и предполагам, че е същия като на Даяна. А столчето за кола към комплекта поръчахте ли го?
Виж целия пост
# 14
iliqna, колко горе-долу ти е широка Даяната.Аз днес гледах Дейзи ,пак на Cangaroo и там ,където лежи бебето е 35см.!!!Това май е тесничко  Confused
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия