Подарък за бала - силиконки или ново носле?!

  • 6 999
  • 117
Дами,
днес като никога имах сутринта време за губене. Седнах си тихо и кротко в едно кафе със сутрешния вестник в ръка и реших да се информирам каква е последната модна тенденция при абитуренките.
И разбрах!
Какво си мислите вие, че е най-модно да подарите в момента на една абитурентка?
Повечето от вас няма да познаят - така че няма да ви мъча повече hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Та новата мода е да подариш чифт нови силиконки или пък липосукция, или ново носле.
Питам се драги ми другарки на къде върви света?!
Толкова ли няма с какво друго да се идентифицира една 18-19 годишна свежа, млада мацка - само с бюста ли?
И дали не е по-добре да подариш на една млада дама карта за фитнес или плуване за една година, вместо липосукция  newsm78
Може би проблема е в моята закостенялост  newsm78 и консервативност Crossing Arms
Ще ми е интересно какво мислите вие Simple Smile


п.с. само да добавя - не става дума за тежки и фрапиращи дефекти - става дума за каприз и желание да имаш бюст като на еди коя си звезда или киноактриса.
Виж целия пост
# 1
Е извиявай ама голям и крив нос , комплексира , намирам го за нормално да се коригира.
Виж целия пост
# 2
Е извиявай ама голям и крив нос , комплексира , намирам го за нормално да се коригира.
Мирела, аз точно затова написах п.с.-то в постинга си.
Статията е огромна и е в днешния брой на в."24 часа" - НЕ СТАВА дума за корекция на дефекти, става дума за капризи и прищевки. Носа ти да е като ДжейЛо или на Бионсе или на .....
Това е което ме шокира, иначе ако недай си боже детето има някакъв дефект дори не бих чакала абитурентството за корекция - за това съм съгласна.
Виж целия пост
# 3
Не знам, Лени, в теб ли е проблемът... Сигурно е и в мен...
От друга страна...
От нос, гърди и подкожни мазнини няма как да не се комплексираш. Да...
Особено, ако имаш само тях.
Виж целия пост
# 4
ами какво очаквате след издигането в култ на предавания от типа Пълна промяна и обожествяването на фолк звездите на Пайнер?
Виж целия пост
# 5
ами какво очаквате след издигането в култ на предавания от типа Пълна промяна и обожествяването на фолк звездите на Пайнер?

Абсолютно съм съгласна.Само си представете,що за ценностна система се изгражда у най-младите момичето,а респективно и у младите момчетата..... ooooh!
Виж целия пост
# 6
Цитат
Е извиявай ама голям и крив нос , комплексира , намирам го за нормално да се коригира.

Моят нос е голям и крив, но не бих го коригирала. *вирва гордо големия си крив нос*
Виж целия пост
# 7
Имам момиче. Не бих й направила такъв подарък като порасне.
Бих приела подобен "подарък" ако въпросната девойка има сериозни дефекти по лицето и се депресира от това.
Не мога да го приема като "задоволяване на каприз". А може да е трик от страна на мама и тати - "учи маме, бъди отличничка, и тати ще ти купи нови гърди, или ново носле".

Може би проблема е в моята закостенялост  newsm78 и консервативност Crossing Arms
Не си сама Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Бих направила такъв подарък на дъщеря си.Да имаш грозен нос е ужасно.Защо да не помогне една майка на детето си?Знаете,че и гърдите са от значение.За мен са от голямо значение.Колко жени страдат,заради липсата на красиви гърди.Не бих й платила липосукцията.Първо-на 18 със спорт,правилно хранене и много вода,всеки изглежда красив.И второ-няма да й улеснявам живота,нека сама се погрижи за тялото си.Най-лесно е с липосукция.
Виж целия пост
# 9
 newsm78
И аз уж съм широко скроена, ама такива подаръци масово да се раздават:roll:и  да си мерят девойките циците на бала ooooh!

Шантава работа!

Въобще не я разбирам тази истерия покрай баловете Naughty, ама да му мислят родителите на абитуриентки!

По принцип съм фенка на пластичните корекции и интервенции, но така и не съм се наканила да си сложа цици Rolling EyesШубе ме е!

Само,че като се сетя как се тръшках за какво ли не , покрай моя бал, като нищо и с цици щях да се сдобия, ако беше мерило за баровиня hahaha
Виж целия пост
# 10
Направо не мога да повярвам  newsm78 !
Това не мога да го приема, вече силно се притеснявам в какъв свят живеем.
Виж целия пост
# 11
След като целият свят говори за красотата, за слабите жени с изваяни тела, за перфектните линии и някои жени са обожествявани за изяществото си - напълно нормално е сегашните 18-19 годишни девойки да се стремят да приличат на тях. В което, според мен, няма нищо лошо. По-добре с леки корекции, отколкото да е пренебрегвана от момчетата и да не се чувства конфортно в кожата си. Защото повечето на тази възраст се интересуват от външният вид на себе си и околните, отколкото от училището и подобни занимания.

Бих платила за корекции на дъщеря ми (живот и здраве само да имам един ден такава), за да бъде най-красивата на абитуриентския си бал, а и не само там.

Понякога трябва да помагаме на природата, ако тя не е била достатъчно благосклонна!
Виж целия пост
# 12
Като гледам аз също съм закостеняла и консервативна.
Виж целия пост
# 13
   За силикон не бих се съгласила ...ранко е.Като роди - може (мъжа й да плаща  hahaha   шегувам се  Mr. Green)  ....Липосукция - бих я научила от рано на спорт и правилно хранене......18г  са само  все пак   Simple Smile  Вижте носле , ушички....може и  по рано от  18г. Всяко нещо с времето.Не съм против пластиката.Живот и здраве и аз ще си  лепна нови цици  hahaha след 2 деца , време е  Mr. Green Цици  с  фитнес не се оправят мамка му  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
Ако се касае за дефект, а не за каприз - ок. Но във вторият случай - когато въпросната девойка започне сама да печели парите си, ако ще и рогца на главата си да завинти.

А що се отнася за бюста, аз съм с малко по-голям бюст и е някакъв ад да си намеря сутиен, да не говорим какви пари давам за тях, но пък вярно е че със силикон нямаш нужда от сутиени. Но какви парички пък трябва да даваш за дрешки, за да си натъпчеш прелестите в тях? Трябва да си шиеш само по поръчка, или да ходиш с потничета и тениски.

И това, което младите забравят е, че всяко нещо си има цена. И рано или късно човек си я плаща.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия