въпрос до всики мами пробивали скоро ушите на децата си?

  • 903
  • 14
здравейте.  интересуваме мазахте ли или пръскахте ли  с нещо пробитите уши на вашите деца, така че по-бързо да отмине болката и колко време. мерси предварително.
Виж целия пост
# 1
Да пръсках ушенцата с антибиотичен спрей 3 дни.
Виж целия пост
# 2
Аз съм давала хомеопатични! Не е имало никакъв проблем - все едно не са пробивани ушите!
Виж целия пост
# 3
Внимавахме да не мокрят ушите, мазахме три дни антибиотично кремче профилактично.

Не забравяйте да завъртате обичката един път дневно, за да не зараства дупчицата около нея.
Виж целия пост
# 4
пръсках с антибиоти4ен спрей и въртях оби4ката некаде около 3-4 дена!
Виж целия пост
# 5
аз почиствах със спирт разреден с малко вода 2 пъти дневно в продължение на 3- 4 дни
Виж целия пост
# 6
мерси много. ние утре ще ги пробиваме и сме много малки и се притесняваме... мерси още веднъж.
Виж целия пост
# 7
И на двете съм промивала само съм спирт 2-3 дни. Но честно казано беше доста трудно и незнам колко качествено съм го правила, но пък нищо им няма. Лекарката ми каза, че мед. обиците отделят нещо си там, което действа антибактериално.
Виж целия пост
# 8
пръсках с антибиоти4ен спрей и въртях оби4ката некаде около 3-4 дена!
Peace
Виж целия пост
# 9
На нас ни казаха, че не е необходимо да се мажат ушичките с нещо. Най-добре било със слюнка, макар че и това не съм правила. Нямахме никакъв проблем. За информация- пробихме ги при специалист уши-нос-гърло.
Виж целия пост
# 10
Промивахме ги всяка вечер със спирт  и ги пръскахме с Немибацин/Топицин на прах  Flutter.Не сме имали никакви ядове после Laughing
Виж целия пост
# 11

 Ние нямахме проблем и затова с нищо не съм мазала,но от баби съм чувала,че се маже с първата слюнка след като си станала
Виж целия пост
# 12

 Ние нямахме проблем и затова с нищо не съм мазала,но от баби съм чувала,че се маже с първата слюнка след като си станала

Няма изглед да пробивам уши, но не мога да се въздържа.

Кажете ми, че това със слюнката е майтап!
Виж целия пост
# 13
Не е майтап. Спомням си, че и мен баба ме караше да правя това сутрин още преди да стана от леглото. Ама ефект май нямаше. newsm78 Иначе моята дъщеричка също е с продупчени ушенца, но на нея не си правих такъв експеримент. Даже лекарката каза да не ги мажа със нищо и аз я послушах. Всичко мина добре.  Peace
Виж целия пост
# 14
а някой ще ми каже ли боли ли при пробиването на уши от доста време ми се иска да си сложа още една обица но ме е страх  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия