Търся добър дерматолог за дъщерями имаме проблем?

  • 606
  • 1
Здравейте!
Искам да разбера дали има добър дерматолиг в Пловдив и координати. Дъщеричката ми е с тъмни петънца но не навсякъде, което ме безпокои. Когато беше на 1г. я заведохме на две места но нищо конкретно не ми казаха дерматоложките- едната ме оспокои в " , че можело да бъде на нервна почва  #Crazy другата пък ме убеждава че било наследствено #Crazy а дъщеря ми не се е родила с тези петънца.  Когато се роди нямаше такива петънца, появиха се в последствие - незнайно как и защо ooooh! И сега сме притеснени какво да правим и къде да я заведем за да ни кажат точно какво е и как се лекува, ако изобщо се лекува???????????
Моля Ви ако някоя мама знае или е имала подобен проблем нека ми помогне - благодаря предварително! А за добър дерматолог може и да не е само в Пловдив.
Виж целия пост
# 1
Здравей,
за съжеление не мога да ти кажа нищо за Пловдив, но понеже си писала, че може и за други градове ето ти една темичка за София
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=277596.0
Мога и за Варна да препоръчам добър дерматолог, но ти е по-далеко от София. Ако все пак те интересува пиши ми на лични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия