Бронхопнемвония - колко време си заразен?!

  • 8 607
  • 5
Моля мами, необходим ми е компетентен съвет. Колко време след като си се разболял от бронхопневмония си заразен? Тя изобщо заразна ли е или е усложение от грип например? Налага ми се да оставя бебето да го гледа свекърва ми, а тя от една седмица е с бронхопнемвония, утре й свърша приема на антибиотика  и идеяти ми е чак другия понеделник (след седем дни) да дойде. Кажете според вас ще е заразна ли още? Притеснявам се много...
Виж целия пост
# 1
е би трябвало да не е заразна  вече, нали се е лекувала .Да отиде на преглед преди да ви посети за да я прегледат .
Виж целия пост
# 2
Не е заразна. Когато лежахме в болницата с пневмония, разрешиха ни да напускаме стаята след 3-я прием на АБ- за да не се разнасяли зарази. Което ме навежда на мисълта, че поне толкова е необходимо  Thinking
Виж целия пост
# 3
и аз бих се притеснявала и не бих го оставила. Може би, 1м. след болестта, но толкоз рано - не.
Пневмонията може да е вирусна или бактериална. Но си е тежко заболяване с дълъг перод на възстановяване.

Свекърва ти ще отхрачва много дълго, след като вече няма да е на АБ. Не си рискувай детето.
Виж целия пост
# 4
Уфф и аз не знам какво да направя..
Виж целия пост
# 5
аз също мисля че е заразно имах подобен случаи ходехме при дядото уж беше му отминало като се върнахме малката се разболя след една седмица че антибиотици температура побърках се  tantrum че пропуснахме 8 март в градината Banghead newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия