отказване от цигарите

  • 11 745
  • 25
Момичета, може ли някой да ми каже нещо ефективно за отказване от цигарите?
Четох за един метод IQS, който уж давал 70% ефективност
www.iqsbulgaria.com
Ама и струвал 500 лева, но се правел с авангардна технология от физиотерапевт
Кажете ми моля какво мислите по принцип за тази напаст цигарите
Виж целия пост
# 1
С Табекск пробвала ли си?
При мен имаше ефект Peace
Виж целия пост
# 2
Моят колега твърди,че от 2 лепенки Табекс вече не му се пушело......направо ме смайва,ще взема да опитам и аз-той пушеше по кутия и половина ,а вече месец не е запалвал даже. #Crazy
Виж целия пост
# 3
 Аз отказах цигарите преди повече от година без никакви средства. Просто така реших. Сега ще кажете :" Ти не си била страстна пушачка." Бях и още как! Кутия  и повече на ден синьо виктори в продължение на 15 години. Спирала съм ги само когато бях бременна, но и ми се гадеше, а след като спирах да кърмя отново ги пропушвах. Този път обаче реших ,че ще се преборя със себе си без да имим този стимул - бременността. Ами какво да ви кажа - успях и се чувствам прекрасно! Не слушаите какво ви говорят , че най- трудно се преодолява физическата зависимост. Не е вярно! Най - трудно се преодоляват онези моменти в които сте свикнали задължително да държите цигара - с кафето ,в заведение , в тоалетната, след хранене. Струва ти се ,че ръцете ти пречат ако не държат цигарата. За мен тези лепенки и хапчета са средства ,които въздействат на психиката, в смисъл , че пиейки хапчето си казваш : " Аз пих хапче и сега не ми се пуши"; и са добро средство за печалба...
 Най- трудно се преодоляват първите 24 часа , след това има един двуседмичен период , в които мисълта за цигарото няма да ви излезе от акъла ,но ... НЯМА НЕВЪЗМОЖНИ НЕЩА!
 Успех!!!!
Виж целия пост
# 4
Аз отказах цигарите с IQS. Не зная дали има 70% успеваемост- при мен беше 100%  Laughing. Още след първата процедура спря да ми се пуши и така е и до днес, а мина близо година. Много пъти се опитвах да откажа цигарите и всеки път си намирах причина да запаля още една цигара. В един момент обаче забременях и се налагаше да спра да пуша, а при мен силната воля не подейства. За IQS бях чувала хубави неща преди доста време от приятели, които живеят в Лондон и когато разбрах, че вече го има и в София, реших да опитам... и стана  Grinning. Що се отнася до цената- направи си сметка колко пари месечно харчиш за цигари. Лично за мен тези 500 лева са сред най-добре похарчените пари в живота ми.













Виж целия пост
# 5
Dimata,  ще споделя само моите патила по темата. Започнах да пуша на 16 г  Blush. На 21 г. забременях и веднага спрях цигарите- без нищо, само мисълта че в мен расте едно малко човече беше достатъчно силна причина и мотив. Не съм запалила цигара през цялата бременнос и докато кърмех после. След като спрях с кърменето постепенно и неусетно се завърнах към вредния навик  Thinking. Детето ми е вече на 11 години- а аз не направих никакви усилия да спра цигарите, напротив- пушех по кутия на ден. Миналия октомври след един поход сред природата се почувствах доста зле- нямах въздух  Sick. Изпуших последните 1-2 цигари и се прибрах вкъщи без да си купя нова кутия. Оцелях първата нощ. Отидох на работа отново без цигари/ а при нас доста се пуши/. Адски много ми се пушеше, но остисках .... и така ден след ден . Не мога да отрека че първите 1-2 седмици бях доста поизнервена, беше доста трудно. Но ето че не е и невъзможно- и то без никакви по-специални помощни средства. Само инат. Е, вярно-по-честичко похапвам, ама май не изглеждам толкова зле с няколко килца отгоре!  Blush Успех!  Wink  Hug
Виж целия пост
# 6
Браво на теб
опасна си, аз не мога да се похваля с подобна воляще чакам подходящ момент и ще се кача на стола на тези от QSI.
Ще прежаля 500 лева, но ако ми помогнат ще съм най-щастливата на света
Виж целия пост
# 7
Всичко е на психична основа  Peace Просто номера е да спреш да мислиш за цигарите и това е най- лесния начин за спиране  Hug Така ги спрях и аз , пушех дълги години , но поради здравословни причини ги спрях  Rolling Eyes Успех, мила   bouquet
Виж целия пост
# 8
Аз бях изключително страстен пушач, вярно е че  психическата пристрастеност е може би по- опасна от физическата!  Нищо не можа да ме оттучи освен електронните цигари !
Навикът да държиш цигара, да излиза пушек от устата ти е напълно задоволен, отказването става на етапи като сам си намаляваш никотина в пълнителя / има само никотин, липсват всички онези други вредни в-ва - катрани и др. / - Струва около 100 лв.
Виж целия пост
# 9
Аз ги отказах без никакви проблеми и без да ползвам някакви допълнителни средства.... мъжът ми също така ги отказа... просто си трябва стимул и желание....  Peace
И нещо друго... мразя цигарите, направо не понасям цигарен дим...  Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
Важното е да преодолеете навика да си ги купувате аз така направих и да ви кажа не пуша единствено когато съм на заведение да изпуша цигара две!А иначе бях много страстен пушач и пушех близо 12 години но всичко омръзва и всичко е суета сега вече имам обоняние храната е по-вкусна и зъбите ми станаха по-бели сутрин ставам без да имам храчки по-лесно дишам когато спортуван изобщо само плюсове всеки ако го осъзнае съм сигурен че няма да има проблем с отказването им!
Виж целия пост
# 11
колко теми дза отказване има ?
преди малко писах в такава , а не било тук хм
отказах ги от раз - не си купувам , не влизам в офиса където се пуши , забраних и у дома да се пуши - вън
треска ме тресе , пуши ми се , сърби ме навсякъде , дори ми избива пърхут ...
но от новата година до сега - не !
веднъж издържах 9месеца - дано сега са е завинаги
Виж целия пост
# 12
И на мен ми се отказват,ама съм пристрастена.Не че пуша много -направо не ги гася baby_neutral
Кажете повече за този метод IQS моля!
Виж целия пост
# 13
От вчера не пуша Laughing Laughing Laughing
 Дано се развие темата, та да се подкрепяме взаимно, екс смоукърки hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 14
Не пуша вече близо седмица и съм много щастлива. Пушила съм 16 г. Не мога да кажа, че е лесно, все още ми се пуши, но съм си казала, че ще търпя, няма да мисля за цигари и така...Разбрах, че докато човек психически не узрее за тази мисъл, да ги откаже - не става. Това е моята терапия. Реших и ги спрях от раз, та дори и съпруга ми убедих и той също не пуши вече. В момента се чувствам много добре здравословно - умората ми изчезна, болките в дробовете и сърдечната област също, учудващо спокойна съм, апетита ми е огромен, не получавам киселини в стомаха и след най обилното ядене, болките в гърба ги няма, дишам леко, без храчки и кашлици сутрин.
Успех на всички решили да ги откажат! Няма невъзможни неща!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия