Проклятието Блеър

  • 1 891
  • 12
Снощи гледах "Проклятието Блеър"
Моля ви да ми потвърдите, че тоя филм е измислица, че не съм спала!
Не може да е истина, нали?
Виж целия пост
# 1
на мен лично не ми хареса филма.
Виж целия пост
# 2
измислица е , успокой се Simple Smile)

бях чела за него предварително и останах невероятно разочарована ,

Виж целия пост
# 3
И аз психясах на този филм. Не знам дали е истина, но определено ме накара да се страхувам Laughing Събирам желание да го изгледам втори път, за да видя дали ще изпитам същото или просто обстановката първия път е допринесла толкова много за тези усещания - полунощ, празна голяма сграда..
Виж целия пост
# 4
Някой разбра ли какво стана в къщата?
Защо момчето стоеше до стената?
Виж целия пост
# 5
Гледах го преди около 5-6 години на кино. Останах разочарована. Определено рекламата му беше по-интересна.
Виж целия пост
# 6
А аз доколкото знам изобщо не е измислица и е базирано ,на истинска случка, и тези хора наистина са изчезнали Confused
Виж целия пост
# 7
А аз доколкото знам изобщо не е измислица и е базирано ,на истинска случка, и тези хора наистина са изчезнали Confused
И аз мисля, че не е измислица.
Виж целия пост
# 8
А аз доколкото знам изобщо не е измислица и е базирано ,на истинска случка, и тези хора наистина са изчезнали Confused

И аз така съм чувала.
Но има Проклятието Блеър 2, което си е измислица и е скучно.
Виж целия пост
# 9
Не е измислица...
Аз го гледах на лятно кино, което е близо до гора ...не знам как съм издържала. #Crazy
Виж целия пост
# 10
Всъщност "Проклятието Блеър" е художествена измислица, убедително представена като "истинска история". Вижте тук:
http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=1889&sectio … id=9&id=00004, а също и тук:
http://bg.wikipedia.org/wiki/Blair_Witch_Project.
Виж целия пост
# 11
100 % измислица , вдигна се много шум преди няколко години ,
имаше много интересна статия в Егоист си спомням ,
аз знаех , че е измислица , но все пак очаквах да видя нещо ,  а то беше - нещо като нищо ..
защото и за 6то чувство знаех , че е просто филм , но щях да умра Simple Smile)
не знаех , че са направили и 2ра серия Simple Smile
всъщност филмът е точно за хора , които не знаят , че е измислица - да се поуплашат и това е ...
 
Виж целия пост
# 12
Ами по действителен случай е!!! Къде по страшни филми има. Препоръчвам ти "Гняв". Гледай го и после пак пиши. Joy Ще умреш от страх!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия