желая ви успех от все сърце!!!!!!!!!!!!!

  • 1 722
  • 16
Здравейте на всички,които посещавате този подфорум.Нямам молба или питане,а просто искам да ви кажа,че ние,които не пишем тук сме съпричастни към вашите проблеми.Често чета тук,но не пиша и ето днес реших да ви кажа,че аз съм с вас Hug

            Пожелавам успех на всяка една от вас и дано вашите мечти се сбъднат!!!!!!!!!!!!!!!! Peace
Виж целия пост
# 1
Много мило си го казала , благодаря ти  bouquet
Виж целия пост
# 2
И аз благодаря..от сърце!  bouquet
Виж целия пост
# 3
БЛАГОДАРЯ ЗА МИЛИТЕ ДУМИ!!! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 4
Много благодаря  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 5
Деси, благодаря за подкрепата! Не можеш да си представиш какво е за нас този форум и колко много ни помага.
Виж целия пост
# 6
Много благодаря за хубавите думи   Hug   bouquet
Виж целия пост
# 7
Ами и аз тогава да кажа момичета, че съм с вас, подкрепям ви, радвам се много на всяка, която види двете чертички, вълнувам се, когато имате симптоми преди датата и така с всичко, чак понякога ме хваща луда мания за второ. Обичам ви, с вас съм   bouquet
Виж целия пост
# 8
 smile3525 Благодарим за подкрепата!
Виж целия пост
# 9
Благодаря Ви момичета!!! Много е мило!!!!   Hug  bouquet
Виж целия пост
# 10
Наистина е по-леко когато знаеш, че в трудните моменти не си сам!
А този форум е идеалният приятел да споделиш тревогите си, които в ежедневието малко хора биха заинтригували истински!   typeuu
Виж целия пост
# 11
Деси и Зузи благодаря ви за топлите думи   bouquet
Много гуш  Hug Hug Hug от мен
Виж целия пост
# 12
Благодаря и дано пожеланията ви в най- скоро време станат реалност Praynig  bouquet
Виж целия пост
# 13
Много благодаря за топлите думи,защото такива неща стоплят сърцето ми и ми дават кураж да продължа напред,да не се отчайвам,да не се отказвам!Благодаря!!!  bouquet
Виж целия пост
# 14
 Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия