Взимали ли са ви стволови клетки в Токуда?

  • 1 463
  • 6
Наближава моето раждане и аз взех да се чудя дали да ми взимат стволови клетки.Понеже ще раждам в Токуда при д-р Диков и разбрах че трябва аз да се свържа с cryo-save  а няма установена процедура.Ако някой може да ми даде по подробна информация за тази процедура ще съм мн. благодарна.
Виж целия пост
# 1
Токуда мисля, че работят с клиника Малинов?

Казвам това, защото щях да раждам втория път при Диков в Токуда януари 2007, но нямаха договор с никаква клиника за стволови клетки. Д-р Стаменов ходи до болницата да подписват договор, но нещата се удължиха във времето, а аз трябваше да раждам  Laughing и отидох в Майчин Дом. Но, доколкото впоследствие разбрах,  Малинов са подписали договор с Токуда... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Привет, мои близки съхраниха в Крио Сейф
Много са доволни
телефонът е 9894400, работят и с Токуда
www.cryo-save.com
Виж целия пост
# 3
Ние взехме стволови клетки с Крио Сейф през януари т.г. и в Токуда поискаха 300 лв. за да пуснат лекарката, която ги взе, до операционната-аз раждах със секцио. Иначе мисля, че за болницата няма значение коя клиника сте избрали за вземане и съхранение на клетките. Ние след като избрахме Крио Сейф, подписахме договор с тях, а после като дойде деня за секциото им се обадихме да дойдат, мъжа ми внесе таксата в банката на партера в Токуда, занесе в родилното документа от банката и пуснаха лекарката.
Виж целия пост
# 4
Pozdravi na vsi4ki!
V Tokuda sa straxotni.Doktor Dikov prepora4vam raboti i s Cryo Save!
Виж целия пост
# 5
Ние подписахме договор с клиника Малинов. Ще раждам в Токуда.

Доколкото знам като проучвахме Токуда имаха договори с Малинов и CryoSave  Thinking
Виж целия пост
# 6
Аз като раждах имаха договор само с Крио-Сейф. Но ние така или иначе бяхме избрали тях...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия