препарат за прозорци

  • 5 109
  • 25
момичета с какви препарати почиствате прозорците?
Някъде бях чула,че има някакви препарати със спирт и предавали по-голям блясък на прозорците newsm78
Дали е вярно Thinking
Виж целия пост
# 1
Гледах реклама на прапарат за прозорци със съдържание на алкохол, но му забравих името.  Embarassed
Виж целия пост
# 2
Ефекта от препарата с алкохол е същия, ако във водата се добави оцет. Peace
Виж целия пост
# 3
Аз ползвам от няколко години CLIN /този от рекламата/ и съм много доволна, че без много усилия прозорците ми светват, а и микровълновата, телевизора също бърша с него.
Виж целия пост
# 4
Тук преди време се обсъждаше точно този номер, да се минат със спиртен разтвор стъклата за блясък... Wink Само че не се сещам дали преди това ги чистиш с нещо друго.
Виж целия пост
# 5
Аз използвам Frosch и честно казано това е най-добрия,който съм срещала до момента. Peace
Виж целия пост
# 6
С най-обикновен Медикс с пулверизатор Peace почиства чудесно.
Виж целия пост
# 7
с бинго. медикса въобще не чисти - голяма излагация е, само на миризма го докарва
Виж целия пост
# 8
С най-обикновен Медикс с пулверизатор Peace почиства чудесно.

И аз съм доволна от Медикса
Виж целия пост
# 9
Аз ги чистя с Forte и определено съм доволна от него. Peace
Виж целия пост
# 10
Онзи ден купих за първи път AJAX Glass Crystal Clean, Ultra Transparency. Страхотно почиства.
Виж целия пост
# 11
благодаря ви за отговорите момичета  bouquet

макар и да не намерих отговор на въпроса си Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Аз използвам Frosch и честно казано това е най-добрия,който съм срещала до момента. Peace

И аз ползвам Frosch, доволна съм.  Peace
Виж целия пост
# 13
Никога не купувам препарат със спирт, защото се притеснявам да не нацеля такъв, който е с метилов, вместо с етилов.
А за блясък, би могла да пробваш тази смес - 1 л. вода, 2 с.л. оцет, 1 с.л. спирт и малко сол.  Grinning
Виж целия пост
# 14
Онзи ден купих за първи път AJAX Glass Crystal Clean, Ultra Transparency. Страхотно почиства.

този наистина е страхотен, но скоро не съм го срещала по магазините
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия