Харесах лятна количка без борд. Проблем ли е?

  • 686
  • 7
Здравейте.
Голямо гледане падна: тази тежка, онази скъпа...
Харесах една, но тя е без борд. Детето е на година и месец.
Досега бутах тежка, комбинирана, с борд. Не знам доколко е бил удобство, защото Мария много -много не се ползва от него.
Споделете. Нужен ли е борд за толкова голямо дете?
Виж целия пост
# 1
Зависи от детето, щом казваш, че не се е възползвала много до сега вземи без борд. Peace
Виж целия пост
# 2
Ами не е кой знае колко удобен.Нашия сме го ползвали само веднъж като масичка за хранене, когато бяхме в един хотел с ниски дивани и с борда ми беше по-удобно. Иначе много по-лесно се слага детето ако борда го няма. Да не говорим, че при големите деца той ги ограничава допълнително. Особено като проходи стабилно, защото ще се возите 20 метра после ще иска да ходи или да бута количката или нещо друго.
Така че - давай смело.
Виж целия пост
# 3
Аз ползвах количка без борд и бях много доволна. Peace
Виж целия пост
# 4
Зависи как си свикнала.Щом не си го ползвала до сега не виждам проблем.Моята е с борд и ми е много удобен.Всичко е въпрос на навик и на свикване според мен. Peace
Виж целия пост
# 5
аз на тези бордове не вярвам.....
Виж целия пост
# 6
Нашата също е без борд.Удобна ни е много и не мисля,че ще е проблем липсата на борд.
Виж целия пост
# 7
Не е проблем, само винаги трябва да е добре закопчан бебокът, бордът е допълнителна пречка ако реши да скача от количката, макар и не много надеждна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия