Пак за сока...

  • 1 024
  • 16
Моят син все още не е пил никакъв сок.Въпросът ми е мога ли да започна да му давам,но готов на Теди например?
Виж целия пост
# 1
За моженето може,но по-добре да е специално направен за бебета-Нестле,Кинела,Хип,Бебевита...
Виж целия пост
# 2
За мен на Теди сокчетата са за по-големи деца.
Виж целия пост
# 3
ако имаш възможност да заемеш от някъде сокоизтисквачка за първо време ще е по-добре,но и горните вариянти са приемливи Peace
Виж целия пост
# 4
Благодаря ви момичета,ще се насоча към Хип за сега.Пък пресен сок когато излезат пресни плодове.  bouquet
Виж целия пост
# 5
можеш да започнеш с ябълка,морков,круша...аз Теди сокчета дадох след годинката.
Виж целия пост
# 6
Добре си се насочила много са хубави сокчетата не са много сладки и не са кисели .Бебо харесва само тях,други не накусва
Виж целия пост
# 7
Аз предложих сок преди около месец,на Хип,на Нестле и прясно изцеден.....не ги харесва
Виж целия пост
# 8
Здравей!Ние пием сокчета от 6-ия месец.Христомир много го харесва и си го пие с голямо удоволствие.За сега давам само сок от ябълка,защото са ни домашни ябълки.
Виж целия пост
# 9
можеш да започнеш с ябълка,морков,круша...аз Теди сокчета дадох след годинката.
   Peace
Виж целия пост
# 10
Можеш и да не даваш сокове (като мен) - до 2 години бебето има истинска нужда само от вода и АМ. А готовите сокове... да не досаждам, но не са нищо повече от консерванти, аромати, оцветители и добавки...
Виж целия пост
# 11
Аз предложих сок преди около месец,на Хип,на Нестле и прясно изцеден.....не ги харесва
Не само, че не ги харесва, а така ожесточено ги плюе, все едно съм му дала отрова. Не се безпокоя особено - може и без тях. И без това приема достатъчно плодове и зеленчуци.
Виж целия пост
# 12
Аз съм привърженик на прясно изцедените сокове. Тези от магазина едва ли са по полезни newsm78
Виж целия пост
# 13
Аз съм привърженик на прясно изцедените сокове. Тези от магазина едва ли са по полезни newsm78
Peace
Виж целия пост
# 14
Аз пък съм привърженик на пресните плодове- намачкани, настъргани, пасирани, както ги приема детето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия