Калорекс

  • 2 149
  • 7
Накой пил ли е Калорекс и има ли ефект?Благодаря предварително Peace
Виж целия пост
# 1
Аз го пих , но без диета при мен нямаше ефект.  #Crazy
А по време на диета не съм го пила  newsm78
Виж целия пост
# 2
То по принцип без диета нищо не става,каквото и да пиеш. Аз пих скоро хапчетата 804 на 3 chenes, и там диетата е супер поносима-затова съм много доволна от тях. Пък и имаше ефект-4 кг за 8 дни... smile3501
Виж целия пост
# 3
Аз пак се страхувам да рискувам да пия хапчета.Все пак това е химия.
Виж целия пост
# 4
И мен малко ме е страх,защото имам високо кръвно и затова събирам мнения.Но наистина това е химия и все по някакъв начин вреди.
Виж целия пост
# 5
И мен малко ме е страх,защото имам високо кръвно и затова събирам мнения.Но наистина това е химия и все по някакъв начин вреди.

Калорекса би трябвало да е на билкова основа - екстракт от плодове гарциния камбоджия пише на кутийката , но може ли да сме сигурни, че е точно така  newsm78 А пък резултата е още по-несигурен. Аз съм пила много неща за отслабване, но май най-доброто средство ще се окаже глад и инат - поне при мен това вече трети месец действа, но ината трябва да е в големи количества  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Аз инат имам - отказах цигарите точно с инат.Обаче от глад не ти ли става лошо?
Виж целия пост
# 7
Аз съм на Страхотната диета - и има доста за хапване в нея. Първите дни ми беше доста гладно и се чуствах зле, но вече свикнах и се чуствам добре - не е чист глад  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия