Възглавница- от кога?

  • 1 904
  • 46
Синът ми е почти на годинка и досега спи без възглавница, но забелязвам отскоро, че като го взема на спалнята обича да си слага главата на възглавница. Има ли препоръчителен период за слагането на бебето на възглавница или при всяко дете е индивидуално?
Виж целия пост
# 1
от 1год и най-вече детето си показва само и моя го забелязах че не му е удобно у му сложих
Виж целия пост
# 2
На мен ми бяха казали, че е хубаво след 3 години, ама човека не мисли така  Grinning
Виж целия пост
# 3
Още от изписването му спи на възглавница(отначало много тъничка). Peace
Виж целия пост
# 4
Синът ми е на 1 и 2 месеца и си спинка без възглавница. На нашата спалня, между двете ни възглавници, лежи винаги още една - неговата. Ако прояви интерес към нея, веднага ще му я сложа в леглото му.
Виж целия пост
# 5
И аз скоро попитах - казаха ми , че след 7 - 8 месечна възраст .  Peace
Виж целия пост
# 6
Още от изписването му спи на възглавница(отначало много тъничка). Peace
и  ние защото сме с рефлукс
Виж целия пост
# 7
Дъщеря ми махаше възглавницата си до преди няколко месеца. Просто не й беше удобно да спи с нея. Племенникът ми пък спи на възглавница от както се е родил. Всяко дете е различно. Щом твоето "проявява интерес" го сложи на по-ниска възглавница, само ще покаже дали му е комфортно или не.
Иначе специалистите съветват слагането на възглавница да се отложи възможно най-много. Дори в детските градини няма.
Виж целия пост
# 8
Дъщеря ми махаше възглавницата си до преди няколко месеца. Просто не й беше удобно да спи с нея. Племенникът ми пък спи на възглавница от както се е родил. Всяко дете е различно. Щом твоето "проявява интерес" го сложи на по-ниска възглавница, само ще покаже дали му е комфортно или не.
Иначе специалистите съветват слагането на възглавница да се отложи възможно най-много. Дори в детските градини няма.
Peace Моята дъщеря е почти на 3г. и не спи на възглавница. Слагам и от време на време, но бързо я маха. Чувала съм, че е по-полезно, дори и за възрасните да спят без възглавница  Hug
Виж целия пост
# 9
И Мери не спи на възглавница седи и в креватчето и когато и е кеф си я взима,но повечето пъти си я слага върху главата Laughing
Виж целия пост
# 10
Ако й сложа възглавница нон стоп ще е с вдигната глава като за коремни преси.  Laughing Така е от 3-тия месец и сигурно ще е така до като не започне да се изправя до седеж самичка.Та до тогава със сигурност и ще сме без възглавничка,след това не знам.Не виждам да й е неудобно така.  Peace
Виж целия пост
# 11
И НИЕ СПИМ НА ВЪЗГЛАВНИЦА ОТ НОВОРОДЕНИ И ТО НЕ МНОГО ТЪНКА - ДЕТЕТО СИ ПОКАЗА, ЧЕ МУ Е НЕУДОБНF ИНАЧЕ И ПЛАЧЕ.
Виж целия пост
# 12
На Дияна й сложих малка възглавничка преди 1г. След това й купих възглавница на Чико. Сега спи на ортопедична.
Виж целия пост
# 13
Все още сме без възглавница  Peace
Виж целия пост
# 14
По принцип възглавница се слага когато обиколката на гръдния кош стане по-голяма от обиколката на главата.Синът ми още спи без.Пробвала съм да му слагам,но я намирам къде ли не из леглото,само не и под главата му.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия