Хайде, моля ви - споделете идеи или опит!

  • 857
  • 13
здравейте, мами!

Много искам да получа отговори по тази тема, наистина се нуждая от инфо по въпроса  Praynig

Става въпрос за шофиране и возене на дечица отзад - на задната седалка. Искам да ги наблюдавам, но всеки път се обръщам назад, което си е рисковано, както и да го погледеш, или пък се надигам и ги гледам в огледалото за обратно виждане, което пак не е правилно.

Кажете ми, моля ви, има ли някъде такива специализирани огледала - да се поставят на таблото на колата и да си гледаш немирниците, докато ги возиш. Ако има - къде да отида да си купя?
Или пък някой от вас самонаправил ли си е нещо за целта и ако да - какво и как?

Дано да получа отговори, предварително ви благодаря  Hug

Виж целия пост
# 1
Има разбира се. Аз съм купила такова: http://www.mothercare.com/gp/product/B000MCWY3M/sr=1-3/qid=12064 … UTF8&mcb=core

Много е опасно това, което правиш да се обръщаш назад докато караш. Огледалото струваше 16 лева, предполагам, че има и други, но аз това намерих.
Виж целия пост
# 2
Ами аз случих на кола, която е оборудвана с малко огледалце на сенника на шофЪора/ нямам ер малък /.
Пускам сенника и готово  Grinning ..... гледайки в огледалото за задно виждане , хвърлям и по един поглед на столчето  Wink Peace
Относно идея ..... мисля, че съм виждала разни такива малки автомобилни огледалца, които принципно са самозалепващи и се лепят на страничните за по добра видимост ....
Можеш да пробваш с такова ... да лепнеш на сенника, ако идеята ти харесва  Peace
Виж целия пост
# 3
Има разбира се. Аз съм купила такова: http://www.mothercare.com/gp/product/B000MCWY3M/sr=1-3/qid=12064 … UTF8&mcb=core

Много е опасно това, което правиш да се обръщаш назад докато караш. Огледалото струваше 16 лева, предполагам, че има и други, но аз това намерих.

това е СУПЕР!
сайта май е английски?
в БГ дали ги има такива огледала?
Ти как си купи твоето? Откъде? От този сайт ли?

Много е опасно това, което правиш да се обръщаш назад докато караш.
АБСОЛЮТНО  Peace
Виж целия пост
# 4
Вчера гледах два модела в Малечко  Wink
Виж целия пост
# 5
Вчера гледах два модела в Малечко  Wink


браво!
утре ще им звънна - аз днес гледах сайтовете на детските магазини в СФ и звънях на някои, но всички ми казаха, че нямат такова ЧУДО! В Малечко не съм звъняла. Благодаря ти и на тебе.  Hug
Виж целия пост
# 6
B MOTHERCARE Simple Smile
Виж целия пост
# 7


 Аз си купих такова огледало на Чико от сайта на ДаНет.
Виж целия пост
# 8
това е идея,и аз ще купя Crazy
Виж целия пост
# 9
мадъркеар имат магазивн в софия на "Леге" 8 и в МОЛ-а имат Wink
Виж целия пост
# 10
Момичета, аз си купих от Малечко, още на другия ден, след като мам@ ми каза, отидохме с мъжа ми, и ги видяхме и двата модела.
На нас ни е по-удобно малкото огледалце, защото голямото е по-скоро за кошници, при които бебето е с гръб към движението. Сложих си огледалцето, вече два дни си го ползваме с удоволствие.

Благодаря ви  Hug
Виж целия пост
# 11
Момичета, аз си купих от Малечко, още на другия ден, след като мам@ ми каза, отидохме с мъжа ми, и ги видяхме и двата модела.
Peace
Виж целия пост
# 12
Вчера гледах два модела в Малечко  Wink


Ама аз не виждам огледалатааа... Sad
Виж целия пост
# 13
Вчера гледах два модела в Малечко  Wink


Ама аз не виждам огледалатааа... Sad
Линка съм дала, за да се видят телефоните за контакти.
Не всички продукти са качени в сайта  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия