Mall-ове и магазини в Милано

  • 18 783
  • 16
Привет на всички майки в Италия!
Имам нужда от малко помощ по един мнооого женски въпрос - пазаруване в Милано. Laughing
В средата на април ще пътувам със съпруга ми до Милано, където той ще е на изложение. А аз ще имим цели 3 дни да направя един зашеметяващ шопинг из Милано. #Crazy
Моля ви да ми препоръчате магазини и молове за дрехи, както и магазини на детски неща и играчки. Може и да са извън Милано, тъй като ще сме с кола и няма да ми е проблем да пропътувам няколко км.
А каузата си струва Wink
Виж целия пост
# 1
Кажи по_то4но в коя 4аст на Милано Ще си?
Имай предвид,4е в самия град МОЛове няма.Има големи магазини,но не са МОЛове.Тях можеШ да ги намериШ в предградията на Милано.
Ето ти няколко:
Carefour
Vulcano
Sarca
Metropoli
Аuchan

В центъра на града има големи магазини на H&M , Бенеттон,Стефанел и други от този тип. Теб такъв тип магазини ли те интересуват или бутици?
Има верига специализирани магазини за детски игра4ки и детски артикули.Казва се Toys Center
Тук можеШ да намериШ най_близкия до теб магазин
ОправяШ ли се с италианския?
Виж целия пост
# 2
Ако не си била в Милано преди ти препоръчвам да разгледаш самия град и културните му забележителности, но ти си знаеш най-добре. Wink
Виж целия пост
# 3
Момичета,
била съм там 2 пъти за по седмица-две. Разглеждала съм града и забележителностите. Влюбена съм в това място и много се радвам, че пак ще ходя. Със сигурност ще си открадна 3-4 часа за разходка по любимите ми места, но този път искам да акцентирам върху шопинга. Омръзна ми тук (в БГ) да купувам скъпи буклуци #Crazy
mcdirock, много ти благодаря за линковете Hug. Сега ще ги разгледам по обстойно.
А що се отнася до това в коя част ще сме, ще спим в Комо, което е на северозапад от Милано (дано не се изложа, че не съм много добре с посоките Laughing) така че, в тази посока ще ми е най-удобно, но и другите не пречат
Виж целия пост
# 4
Така или иначе ще си в тази посока, можеш да отскочиш и до Швейцария във Фокс Таун. Simple Smile

http://www.foxtown.ch/mendrisio/us/welcome.html
Виж целия пост
# 5
Zmeycho, мога да ти препоръчам един хубав аутлет, който аз често посещавам  Simple Smile На сайта ще видиш представените марки.

http://www.vicolungooutlets.com/
Виж целия пост
# 6
Sonita, много ти благодаря!
Определено има повечето ми любими марки Hug
Със сигурност ще го посетя Laughing
Виж целия пост
# 7
kажете ми моля ви на коя спирка на метрото са zara i H@M Laughing
Виж целия пост
# 8
kажете ми моля ви на коя спирка на метрото са zara i H@M Laughing

За Н&М и Зара: имат магазини близо до Дуомото спирка Сан Бабила (4ервеното метро ) и на корсо Буенос Айрес спирка Порта Венеция

Ето адресите:

Зара
MILANO
Corso Buenos Aires, 54

Corso Vittorio Emanuele II

Piazza Duomo / Via Torino, 2

Н&М
Milano

Corso Buenos Aires 56
Corso Vittorio Emanuele
Piazza Duomo 31 / Corso Vittorio Emanuele 1
Via Marco Ulpio Traiano 79
Via San Gregorio 1 / Corso Buenos A

Приятен Шопинг  Wink



Виж целия пост
# 9
kажете ми моля ви на коя спирка на метрото са zara i H@M Laughing

За Н&М и Зара: имат магазини близо до Дуомото спирка Сан Бабила (4ервеното метро ) и на корсо Буенос Айрес спирка Порта Венеция

Ето адресите:

Зара
MILANO
Corso Buenos Aires, 54

Corso Vittorio Emanuele II

Piazza Duomo / Via Torino, 2

Н&М
Milano

Corso Buenos Aires 56
Corso Vittorio Emanuele
Piazza Duomo 31 / Corso Vittorio Emanuele 1
Via Marco Ulpio Traiano 79
Via San Gregorio 1 / Corso Buenos A

Приятен Шопинг  Wink




моля те кажи ми по-подробно на коя спирка то4но да сляза и в коя посока да е 4ервената линия на метрото.
Виж целия пост
# 10
Ти откъде ще се качваш?
Виж целия пост
# 11
аз се ка4вам от макиа4ини
Виж целия пост
# 12
аз се ка4вам от макиа4ини

Може би имаШ предвид Ма4акини,но това е спирка на жълтото метро.
ОтиваШ с жълтото метро до Дуомо и оттам пеШа до Сан Бабила е 5 мин.Ако пък искаШ да стигнеШ до порта Венеция с жълтото отиваШ до Дуомо,там сменяШ с 4ервеното и слизаШ на Порта Венеция

Щях да забравя:4ервеното метро го взимаШ в посока към Молино Дорино или БиШелие (еднакво е)

Ето ти линиите на метрото


Виж целия пост
# 13
аз се ка4вам от макиа4ини

Може би имаШ предвид Ма4акини,но това е спирка на жълтото метро.
ОтиваШ с жълтото метро до Дуомо и оттам пеШа до Сан Бабила е 5 мин.Ако пък искаШ да стигнеШ до порта Венеция с жълтото отиваШ до Дуомо,там сменяШ с 4ервеното и слизаШ на Порта Венеция

Щях да забравя:4ервеното метро го взимаШ в посока към Молино Дорино или БиШелие (еднакво е)

Ето ти линиите на метрото



да ма4акини имам предвид прдполагам сан бабила е площад дали 6те открия лесно зара и H@M ako lslqza na duomo  newsm78
Виж целия пост
# 14
Да,няма как да не ги видиШ.От пиаца Дуомо за да отидеШ към пиаца Сан Бабила тръгваШ по корсо Витторио Емануеле II. Там има и Зара и Н&М.

Ето виж на картата : А5,Б5,А4


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия