Вярвате ли в суеверия, уроки, баене?!

  • 20 952
  • 173

Анкета

Вярвате ли в суеверия, уроки, баене?!

Опции:

Иска ми се видя процентно колко мами вярват в тези неща; от много места чувам разни лекове при уроки, за разни баячки (моята свекърва също бае) и ми е интересно какъв ще е резултата от анкетата.

Аз първа ще отговоря - не вярвам в уроки и баене; не вярвам и в суеверия.... но под дюшечето на детето имам синьо камъче  Laughing
Виж целия пост
# 1
Категорично - не  Naughty
Даже съм доста крайна в невярването  Confused
Не знам за добро или лошо е !
Единственото в което вярвам е , че от съдбата си човек не може да избяга .
Виж целия пост
# 2
И синът ми до скоро имаше червено конче на ръката си,но не мога да кажа,че вярвам в тия неща.Правя ги по-скоро заради бабите,да има мир. Grinning
Виж целия пост
# 3
Не вярвам в такива неща. Нито червени конци връзвам, нито мия очите след разходка, изобщо - нищо.
Като бях малка, като всяко дете, бях обгърната във всевъзможни тайнствени зависимости и ритуали, животът ми беше един непрекъснат низ от сложни действия и противодействия. Много ми олекна, когато постепенно започнах да отхвърлям и пренебрегвам суеверията. Сега живея весело и щастливо!
Виж целия пост
# 4
Не ,не вярвам на баячки и гледачки,но съм суеверна за някои неща! Peace
Виж целия пост
# 5
Не вярвам, но спазвам някои суеверия, ама съвсеееем малко.
Аз първа ще отговоря - не вярвам в уроки и баене; не вярвам и в суеверия.... но под дюшечето на детето имам синьо камъче  Laughing
Ако е принц или принцеса, нали знаеш, че със сигурност страшно му убива.  Laughing Wink
Виж целия пост
# 6
Не, не вярвам, не се затормозявам с такива неща Simple Smile
Виж целия пост
# 7
Не, не вярвам в такива неща и не спазвам суеверия. Няма кончета, мъниста и разни подобни неща. Peace
Виж целия пост
# 8
И аз по принцип не вярвам, но покраи мъжа ми почнах да спазвам някой суеверия. Вързали сме си червен конец и тн
Виж целия пост
# 9
Не, не вярвам.
Виж целия пост
# 10
Не
Виж целия пост
# 11
Не.
Виж целия пост
# 12
Не вярвам в нищо, което няма научно обяснение.
Виж целия пост
# 13
Не вярвам в нищо, което няма научно обяснение.
Peace

Абе и аз съм така, но отвреме на време поддавам. Семейството на мъжа ми доста вярват в урочасване, баене... и доста ми дрънкат на главата - та съм оставяла свекърва ми да "пребае" на детето. А пък синьото камъче... ами харесва ми, подарък е от свекъра и някак ми харесва да си мисля, че го "пази".

А за миенето на лицето и ръцете след разходка - винаги, но просто защото аз лично се мия след разходка и смятам че и детето има нужда Simple Smile

Виж целия пост
# 14
Само в уроки.
Вярвам,че има хора с много силна отрицателна енергия,които къде съзнателно,къде не,урочасват много гадно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия