РУСЕнска тема-2

  • 10 123
  • 280
нова тема моля!
старата- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274026.new#new
Виж целия пост
# 1
 newsm44Първа!
Виж целия пост
# 2
 smile3534...аз пък съм втора
Виж целия пост
# 3
4estit rogden den na dvete rogdenni4ki.Da sa givi i zdravi, kakto i cjaloto im semejstvo.  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 4
Честита нова темичка baloniМомичета вашите дечица на каква възраст започнаха да пишкат на гърне и колко време ви отне целия процес?Ние сега се учим ама още не сме напълно готови и се чудя как е (било)при вас,при положение ,че ще ходи чак др пролет на градина(ако има значение) babydust7
Виж целия пост
# 5
Крио ами ние още не ходим.Само го подмятваме,инъче вика "мамоо пиш",но като седне нищо  Tired
Виж целия пост
# 6
да се запиша и аз в новата тема
Виж целия пост
# 7
Мимито изпревари ме  Peace.
А ние от сега се пробваме на гърнето,отвреме на време свършва работа там,сутрин си знаем като станем от сън и оп на гърнето.
Виж целия пост
# 8
Леле,мен чак ме е срам да кажа мойта мацка кога се научи на гърне, Embarassedчак на 2,4 години,преди това правех опити,но не искаше да види гърнето.Но пък памперса го махнахме изцяло(даже и през ноща)точно за един месец.
Виж целия пост
# 9
ЧРД на chibi и kabzimalka  bouquet  bouquet бъдете живи здрави и щастливи
маеее колко много овни с иимаме Laughing
Виж целия пост
# 10
Писах в старата тема,нека и тук!

Момичета,знае ли някоя от вас къде във Здравец правят татуировки?Студио там обаче?Или някоя ,ако е доволна от някое да ми препоръча,без обаче от "на тъмно" ,чух кофти неща за там!Та ако някоя знае,нека ми пусне тел.или да ми обясни къде точно на лични!
Благодаря предварително! bouquet
Виж целия пост
# 11
 smile3520
Виж целия пост
# 12
ЧРД на chibi и kabzimalka  bouquet  bouquet бъдете живи здрави и щастливи
маеее колко много овни с иимаме Laughing
Айде, ти си следващата...... Hug
Виж целия пост
# 13
честито на рожденничките.да са ви живи и здрави!
Виж целия пост
# 14
Ето ме и мен в новата тема Simple Smile то човек да не се прибере от работа и за няколко часа изтърва 2-3 страници Simple Smile
Крио, ние също сега се учим на гърне, ама не винаги се получава. Сутрин Гого става много рано (6-6,30 ч)  #Cussing out  #Cussing outи аз докато се излежавам той свършва, понякога всичко, в памперса Simple Smile иначе от сутрешния сън и следобедния в повечето случаи го върши там. Особено ако с бавачката, а мен ме прави на маймуна  smile3534 снощи преди баня стоя 5 мин стана и се изпишка в коридора smile3533  Thinking наложи се малко потупване ама не мисля че разбра много Simple Smile Така че споко, аз обичам да казвам че няма големи хора които да не ходят където трябва до тоалетна, нито пък да са с биби и др. подобни така че когато му дойде времето си става. И наистина повечето мами дето съм питала са ми казвали че става изведнъж. Важното е детето да разбира, според мен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия