Фирма за почистване по домовете в София - моля за препоръки

  • 10 016
  • 14
Искам да се освободя от "Голямото" чистене и за това моля да ме насочите към фирма, от която сте доволни и на която се доверявате.
Интересно ми е също коя е най-добрата професионална техника за почистване.
Виж целия пост
# 1
И мен ме интеренсува.
Две години ползвах Василка. Първата година бях супер доволна, затова ги викнах пак. Но........ вторият път беше просто кошмар. Може би си зависи от хората, които пращат.
Виж целия пост
# 2
И аз се интересувам. Направих едно проучване по нета за цени и фирми, но нямам отзиви от никоя от тях.
Виж целия пост
# 3
Здравейте момичета! За малко да реша, че аз съм единствената заинтересована  Sunglasses
veselina_s_p, можеш ли да споделиш резултатите от проучването!
karrita, ти заяви ли своето недоволство пред фирмата? 
Виж целия пост
# 4
Имам приятелка ,която се занимава с такива услуги от София е .Казва се Рада  това е нейния мобилен  телефон 0887600977.Дано да сам ви била полезна
Виж целия пост
# 5
EAA, честно казано - не. Не ми се занивамаше. Малката беше съвсем малко бебе и имаше проблеми, просто не ми се товареше с излишни отрицателни емоции.
Ползавала съм и жена, по препоръча от тук, но също не бях доволна. Така ми изчисти печката, че изтри всички обузначения - нито знам на какво печа, нито на колко градуса. Имах и други забележки към нея и си й ги казах де.
Много доволна бях от Василка първата година, както казах. Просто момчетата бяха перфектни - прозорци, щори, килими, под, дори банята след ремонта почистиха. Много се стараха. Но втория път явно попаднах на мързеланковци. Така, че според мен ако си поръчваш фирма си е до късмет на какъв персонал от там ще попаднеш.
Виж целия пост
# 6
Покрай почистване на новия ни офис, намерихме една фирма - страхотни хора, много бързо работят и сме много доволни. Ще проверя утре името им - мисля, че имат и сайт.
За еднократно почистване ли става дума или абонамент?
Виж целия пост
# 7
Покрай почистване на новия ни офис, намерихме една фирма - страхотни хора, много бързо работят и сме много доволни. Ще проверя утре името им - мисля, че имат и сайт.
За еднократно почистване ли става дума или абонамент?

и аз се интересувам от темата... в случая от абонамент
Виж целия пост
# 8
veselina_s_p , много моля да споделиш как вървят цените на различните фирми, че да ми спестиш проучването.  Може би ще се възползвам от абонамент, стига да ми позволят възможностите.
Виж целия пост
# 9
Предстои ми нанасяне в ново жилище и то след генерален ремонт.
Та искам да ви запитам - редно ли е да се обърна към фирма, за да направи основното почистване  или да използвам личните си умения?
Незнам как се постъпва в такъв важен за семейството момент, тъй като до сега сме живели все по квартири?  Апартамента е 100 кв., което още повече ме затруднява да реша с кое по-напред да се захвана.
Много ще се радвам мили мами, които вече сте минали по този път, да ми дадете съвет и насока.
Виж целия пост
# 10
Искам да ползвам услугите на фирма за почистване поне веднъж месечно, но не бих се ангажирала преди да видя резултати.
Виж целия пост
# 11
Последно виках хората от "Василка" и се оказа, че има 2 Василки:

http://www.vasilka-bg.com/
 и

www.vasilka.com/

случайно го установих, след като звъннах да си потвърдя поръчката и се оказа, че звъня на грешната Василка. Едните са зелени, другите червени. Така и не разбрах, коя е истинската фирма. При мен дойдоха зелените и съм сравнително доволна, макар да си мисля, че червените са оригинала
Виж целия пост
# 12
Последно виках хората от "Василка" и се оказа, че има 2 Василки:

http://www.vasilka-bg.com/
 и

www.vasilka.com/

случайно го установих, след като звъннах да си потвърдя поръчката и се оказа, че звъня на грешната Василка. Едните са зелени, другите червени. Така и не разбрах, коя е истинската фирма. При мен дойдоха зелените и съм сравнително доволна, макар да си мисля, че червените са оригинала


кажи някакви цени
Виж целия пост
# 13

и на двата сайта има цени. Горе-долу са сходни.
Виж целия пост
# 14
имам приятели,които работят във фирма за почистване. работят с професионални машини и препарати. цените са много приемливи , момчетата работят хубаво и са много коректни.
за връзка с тях : mamasanta@abv.bg ,   www.mamasanta.net , www.mamasanta.biz  
телефон за връзка : 0888296567, 0896977849 - Георги Вукадинов
дано съм помогнала , чакам отзиви Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия