Какво АМ след 1 .6 м?

  • 634
  • 14
Здравейте!
Дъщеря ми досега е пила ХА- млека. / заради алергия/
Последните 6 м - Милумил ХА 2. Вече може да мине на обикновенно АМ, но какво да бъде.
Знам, че вече може да пие и кисело мляко, но ми се иска докато го желае да пие АМ. Киселото мляко си го яде през деня.
Моля, ориентирайте ме в АМ за по-големи деца!
Засега съм се спряла на " Аптамил 3" и " Лактана Био 3"
Виж целия пост
# 1
Всяка двойка и тройка са подходящи, както и Нестле Джуниър.
Аз харесвам Аптамил и Милумил, но и другите са ок. Което и да вземеш, все са хубави  Hug
Виж целия пост
# 2
Ние пием Лактана био 3 вече много дълго време (синът ми е на 2г. 1м.). Предпочитам го заради това че е био-продукт и е с бифидобактерии (пробиотици). Преди имахме проблем с други АМ  Confused
Каквото и да избереш, аз съм много съгласна с теб, че е хубаво детето да пие максимално дълго АМ, а киселото - през деня  Peace
Ние действаме по същия начин!
Виж целия пост
# 3
И двете, които си посочила са хубави, общо взето няма значение, кое ще избириш. Аз давам Нестле Джуниър.
Виж целия пост
# 4
А вие,майки,които давате Нестле Джуниър,забелязвали ли сте запек от него?Аз купих на 2 пъти,след първата опаковка не бях 100% сигурна,че запекът е от млякото,но сега след втората вече мисля,че определено това мляко запича малката.Досега не бях чувала за подобен ефект при децата от Нестле Джунира... newsm78Но все пак всяко детенце е различно
Виж целия пост
# 5
До 3 г. купувах Нестле Джуниър, доволна съм.

А вие,майки,които давате Нестле Джуниър,забелязвали ли сте запек от него? ...

Не.
Виж целия пост
# 6
За деца над годинка мисля, че и дума не може да става млякото да е причина за запек. Все пак те хапват вече почти всичко и всеки запек на тази възраст е просто неправилно хранене.
Нестел Джуниър в Белгия и страните около Белгия не се предлага  Confused
Виж целия пост
# 7
Моят син също е на Нестле Джуниър, запек няма.

Засега съм се спряла на " Аптамил 3" и " Лактана Био 3"
Аз бих избрала Лактана - био мляко с пробиотици. Моето дете израстна с Аптамил и си имаше запек от млякото докато не го захраних.
Виж целия пост
# 8
Ами да,обаче тя си яде абсолютно едно и също кактро преди.Нищо по различно от преди.М-у двете изпити опаковки Нестле имаше около седмица,в която тя си беше със старото АМ и акането отново си беше нормално.Сега пак давах Джуниър-а и акането пак спря.Както вече писах,никакви други промени в храната не е имало.Затова определено смятам,че причината е АМ-то.Моята дъщеря е доста предразположена към запек и й влияят много неща.Ето например,откакто тръгна на ДК също се запече,противно на всички други деца,които нормализират акането когато минат на обща храна.
Виж целия пост
# 9
Догма, възможно е, защо не? Не и го давай щом се съмняваш.
Аз както вече писах, от прехваления Аптамил се изхождаше веднъж на 3-4 дни.
Виж целия пост
# 10
Догма, напиши, моля те, какво е менюто на Милчо от сутринта до вечерта общо казано  Heart Eyes
Виж целия пост
# 11
Аз давам Aptamil Kinder  Peace
Виж целия пост
# 12
Сутрин е на кърма и АМ
на обед яде половината супа от кухнята с няколко парченца сухар и малко сирене и от второто колкото й се яде
към 15:30 около 150-170 мл шейк от сурови плодове с 1-2 лъжички АМ(млякото го слагам защото само на плод не се засища)
следобед крема от кухнята
вечер кърма и АМ
М-у храненията рядко яде по малко солети или бисквити,както и по някоя кора хляб.Това обаче в малки количества,колкото да чеше зъбаците
Ами това е менюто.Определено не смятам,че дава предпоставки за запек.Тя така или иначе си беше добре с акането докато не й дадох Нестле Джуниър.От кухнята беше със запек 1-2 седмици и свикна,а и помогнах с разхлабващи плодове на следобедния шейк.
Виж целия пост
# 13
Давам Нестле Джуниър вечер-няма запек категорично.
Виж целия пост
# 14
Преди да го откаже съвсем пиехме Нестле-Джуниър Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия