Спи по 15-20 минути....

  • 2 023
  • 33
момичета, има ли някой като нас - спим по сто пъти на ден за по20 минути, най-много половин час....Добре че поне нощем не е така #CrazyЗалъгалки не щем, само цица - също по сто пъти дневно Wink
Ще ли отмине тоз период.....
Освен това сме само и изключително на ръчички...иначе рев и дране до посиняване със захласване....Също така сме недоволни от всичко и почти постоянно: хленчиме и се изхвърляме нервно като го нося, като го държа, но стоим на едно място, като го оставя, в количката, в столчето за кола, гушнат също..... newsm78
Кръстила съм го вече Ристо-терористо. Laughing
Виж целия пост
# 1
Предполагам, че го мъчат колики. Лично аз съм страшно и невероятно против това носене, друскане и разнасяне на ръце и никога не съм го прилагала.
Иска да суче за успокоение, това е нормално, предлагай му.
Пеиродът ще отмине със сигурност, колкото и да трудно да го повярваш сега. Стискай зъби и това е, няма начин.
Явно си е до характер. Моето беше и е безкрайно спокойно, тихо и поспаливо дете.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
И при нас имаше такъв период и отмина.
Виж целия пост
# 3
Моето момче го мъчеха колики, а аз противник на носенето и от страх да не се разглези изпуснах да го обгрижвам достатъчно. Успокой се, той също ще се успокои, носи си го, гушкай го много, ще премине този период. Просот не го мисли, дали ще се разглези, дали ще свикне, още е мъничък и има нужда от теб. Успех!
Виж целия пост
# 4
Период е, разбира се. Вече на 1г.6м. , а още я приспивам на ръце, което отчитам за своя грешка.
Виж целия пост
# 5
Ама той си спи спокойно тези минути, просто за много кратко.....Иначе другото сигурно са си колики, да.... newsm78
Виж целия пост
# 6
Предполагам, че са колики. Синът ми беше постоянно гушнат в мен първите три месеца, заспиваше само на рамото ми, за много кратко и  пак се будеше. Беше на гърдите ми постоянно, а кърмата ми беше в символични количества и това допълнително го изнервяше.
Само нощем спеше нормално, иначе непрекъснато ревеше.
Смятам, че бебетата трябва да се галят, да се гушкат, да се притискат,  но за съжаление това не помага срещу колики. Коликите просто изведнъж свършват и не можеш да проумеш какъв е този веселяк бебок до теб.
Виж целия пост
# 7
Коликите просто изведнъж свършват и не можеш да проумеш какъв е този веселяк бебок до теб.

 Joy

Много хубаво казано  Hug
Виж целия пост
# 8
Ние бяхме така, когато се оказа, че кърмата не му е достатачно и е гладен Thinking
Виж целия пост
# 9
колики Peace
Виж целия пост
# 10
Хммм, и моят денем е така на по 15-20 мин, но не го отдавам на колики. Не плаче, не показва дискомфорт, въобще нищо общо няма с коликите които съм виждала при дъщеря ми. Определено обича обаче да го поносват.
Виж целия пост
# 11
До 6 тия месец и ние бяхме така , но включително и вечер. Кротуваше само навън в количката. Спеше два пъти през деня по половин час , през другото време - дивотии. После се кротна Laughing
Виж целия пост
# 12
И ние бяхме така. Нямаше нищо общо с коликите, просто спеше по 20 мин по няколко пъти на ден. Ще мине и това. Сега спи 2-3 часа през деня - хубав спокоен сън така, че и аз да мога да си дремна с него.
Виж целия пост
# 13
И ние сме така, а вече нямаме колики. Е, понякога ни отпуска бонус и спи 2-3 часа, но това е най-много веднъж в седмицата Grinning
Виж целия пост
# 14
И ние сме така. И имаме много силни колики все още  Sad Надявам се скоро всичко да отшуми . Но не мога да си представя как става това - един ден се гърчи и превива , а на  другия няма и помен от това ?  newsm78Как го чакам този момент  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия