Ако имам вирус да кърмя ли?

  • 746
  • 8
Общо взето искам да знам, дали вирусни инфекции - хреми, кашлици и т.н. се предават на бебо чрез кърмата?
В момента съм болна и го кърмя - страх ме е, защото той не беше добре съвсем скоро и преди 3 седмици е излязъл от болница, заради вирус, който ни докара бронхиолит. А сме и с рефлукс на едното бъбрече....
Благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 1
С кърмата му предаваш само антитела срещу това, което те мъчи теб Grinning Не можеш да го заразиш чрез кърмата - това става чрез прекия контакт между вас, но ти си била най-заразна преди да се появят симптоми. За момента най-доброто, което можеш да направиш, е да продължиш да го кърмиш - сигурно ти се е свило сърцето в ужас да не се повтори бронхиолита, но няма какво друго да направиш като превенция.
Стискам палци да не го прихване Praynig
Виж целия пост
# 2
О, Хриска, благодаря ти много, аз уж да не те тормозя на лични, пък то, гледай кво стана Laughing
Виж целия пост
# 3
С кърмата му предаваш само антитела срещу това, което те мъчи теб Grinning Не можеш да го заразиш чрез кърмата - това става чрез прекия контакт между вас, но ти си била най-заразна преди да се появят симптоми.
Стискам палци да не го прихване Praynig
Подкрепям това мнение
Виж целия пост
# 4
Слагай маска, докато го кърмиш, ако се притесняваш, че можеш да го заразиш  Peace
Виж целия пост
# 5
Само малко да почувствам че съм хремава веднага си слагам маска.
Виж целия пост
# 6
Слагай маска, докато го кърмиш, ако се притесняваш, че можеш да го заразиш   thumbsup
Виж целия пост
# 7
Слагай маска, докато го кърмиш, ако се притесняваш, че можеш да го заразиш  Peace

Касва е ползата от тази маска по време на кърмене?

Alexa, и аз ще кажа, че най-доброто, което можеш да направиш в момента е да кърмиш.
Виж целия пост
# 8
кърми го, да.  Peace
тя, Hedra ти го е написала, аз само потвърждавам.  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия