Странни обриви когато се изнервя

  • 2 343
  • 6
Това ми е проблема.Появяват се  по цялото тяло във вид на малки пъпки,който нямат връх или друго.Все едно комар те е ухапал и сърбат адски много.Така ми става когато се изнервя много.Лекаря каза че е на нервна почва.То това е от ясно по ясно,ама какво да направя та да мине?И е гадно....!
Виж целия пост
# 1
Това не е ли уртикария?Просто изказвам предположение/
Виж целия пост
# 2
Да и на мен ми се е получавало когато съм нервна. Нищо не съм пила за сега.
Виж целия пост
# 3
Това не е ли уртикария?Просто изказвам предположение/
Незнам какво е но направо ме подлудяват.Интерестното е че се получават винаги по това време на годината  newsm78
Виж целия пост
# 4
Това е невродермит. Съвета ми е да отидеш на лекар. Страшно няма. Grinning
Виж целия пост
# 5
Като малка, до пубертета имах алергия. И след всичките видове изследвания, на които ме подложиха - закл. беше на "нервна почва". Въпросът беше от какво толкова може да се изнерви едно малко дете. Аз пиех нон стоп гадния Сандостен Калций, докато не го спряха от производство. В пубертета алергията ми мина от само себе си.
Консултирай се с алерголог.
Виж целия пост
# 6
Ами да явно пак ще се ходи,но вече незная къде да отида.Ходих веднъж и определено нищо конкретно не ми казаха.Лекарката се чудеше от какво може да се получи.Стигна до заключението че е на нервна почва но то това и аз си го зная.Искам да ми даде нещо да пия или да се мажа ли незнам и аз.Та така де  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия