пълни изследвания на детенце в Токуда

  • 791
  • 3
Здравейте мами! Някой от Вас възползвал ли се е от пакета пълни изследвания на детенцето в Токуда. Интересуваме конкретно дали има възрастова граница до която се провеждат тези изследвания и за колко време става всичко, понеже ние сме на 8 месеца и този неспокоен сън, който имаме и е нормален за педиатърката за мен вече не е. Знаете, че майките коментират за състоянието на децата си, но при нас е нещо страшно. Бебчо се буди през цялата нощ, през деня най-много да поспи около час. Имаме 4 зъба до момента и няма и минута успокоение. Та той с коликите спеше по-добре. И до кога ще е така! Така сме от ноември месец. И другите деца се будят, ама по 2-3 пъти, а ние през 20-30 минути.  Всичко опитахме. И за да сме спокойни и в Токуда ще отидем. Благодаря Ви предварително!
Виж целия пост
# 1
Състоянието на детето както го описваш не звучи като нещо болестно.  Зъби, глад,  жажда, топло, студено, превъзбуда - много са причините поради които може да се буди.
Моето че е голямо пак се буди поне 2 пъти на нощ.
Голяма е вероятността ако го помъкнеш по доктори да го травмираш излишно, на мен детенцето ми реве само като види лекар в бяла престилка .....
В Токуда сме били при невролог, и при ортопед /беше на 3м/. Не съм правила  пълни изследвания там, защото не се е налагало.  Не би трябвало да има възрастово ограничение.
След като си преценила че трябва да се изследва детето, мисля че там е най-подходящо. Можеш да си запишеш часове и изобщо не се чака.
Обади им се по телефона, ще ти дадат изчерпателна информация.
Отношението на лекарите беше много добро, много бяха внимателни.
Виж целия пост
# 2
Ние правихме пълни изследвания, но те са за бебе до 1 месец и включваха освен кръвните изследвания, ехографии на органи,стави и глава.
Виж целия пост
# 3
Много Ви благодаря за информацията IraSof и daniela75!

IraSof, толкова ли са ужасни тези зъби? Ориентирах се към Токуда, понеже вече незнаем от какво е това неспокойствие. Според педиатъра са зъбите, но на децата около нас на които им никнат зъбки неспокоен сън е събуждане 2 или 3 пъти за цялата нощ. Ама ние и през деня малко поспиваме. Всичко, което си посочила опитахме, затова се притеснявам, как  да му помогнем на този малък човек или поне да го облекчим?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия