PVC дограма в Пловдив

  • 4 031
  • 10
Момичета, предложете качествена фирма, която предлага PVC дограма със стъклопакет, че старата прави много конденз...
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Конденза не е от качеството на дограмата. Това че имаш конденз означава че дограмата добре изолира , не ти влиза въздух от никъде. Ако не проветряваш редовно или ако готвиш в стаята със всяка ПВЦ дограма ще имаш конденз , така че ако това само е причината да я сменяш няма смисъл да го правиш
Виж целия пост
# 2
Това лято правих ремонт - смених всички дограми.
С  REHAU съм - засега съм доволна, конденз няма, добре изолира. Взех оферти от Саламандър и Кьомерлинг /не знам правилно ли ги написах/ - бяха доста по-скъпи /предполагам е нормално за качеството им/. Та аз поне докато се ровех ги степенувам така - Саламандър и Кьомерлинг, Рехау и .....
Въпрос на финанси Simple Smile
Виж целия пост
# 3
parsy, кажи нещо повече, моля те. И мен ме интересува този въпрос. Днес бях в една фирма за оферта, но тази продавачка/консултантка изобщо не ми допадна. Може да е първосигнално, но не ми се работи с  тази фирма...
Виж целия пост
# 4
Аз също ще сменям дограмата колебая се между 2 фирми които предлагат 2 различни марки - Алупласт и Трокал - ако някой ги има нека сподели Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Препоръчвам ви фирма Вестал -  Вайс Профил!
Виж целия пост
# 6
много съм доволна от КВЕ нямам никакви оплаквания ако някой иска ще дам тел.на лични ми пишете
Виж целия пост
# 7
parsy, кажи нещо повече, моля те. И мен ме интересува този въпрос. Днес бях в една фирма за оферта, но тази продавачка/консултантка изобщо не ми допадна. Може да е първосигнално, но не ми се работи с  тази фирма...

Ами какво те интересува, аз от мойта съм доволна - лятото и някакви промоции имаше - та ми легна много добре. Имат офис в Тракия - в нет-а излизат телефони - но мъжо се разправяше - каза че били много услужливи Simple Smile. Аз си бях направила чертежи и разглеждах офертите.
Кьомерлинг знам, че предлагат "Профил" - на 4-ти км - виждала съм такава - и тя е много добра.
Та ако имаш конкретни въпроси - питай.
Виж целия пост
# 8
Истината е,че конденза наистина не е въпрос на дограма ,а на помещение.Замисли се,защо старата дървената дограма не е правила конденз-ами защото тя си е правила собствена микровентилация и влажния въздух е излизал,а новата дограма запечатва помещението.Във всяко помещение се отделя различно количество влага в зависимост от това дали се спи в него,дали се готви,дали се отглеждат цветя и други.Този влажен въздух търси най-студената точка в помещението,а то е стъклопакета и е нормално точно там да се появи конденз.Решение на проблема е редовното проветряване или обезвлажнителите,които се продават по магазините,а също така и някои марки климатици имат тази функция.Надявам се да съм ти била полезна.А за марка дограма бих ти препоръчала Трокал или Века.Това са марките в които е намерен най-голям баланс между цена и качество. Успех.
Виж целия пост
# 9
Ние сложихме нова дограма 5 камерен трокал тази седмица много съм доволна от фирмата която го постави , цената и срока точно го спазиха. Изобщо всичко мина без проблем , а аз се бях наплашила много от проблемите които се споделяха тук ...
Виж целия пост
# 10
Привет момичета ние имаме фирма за алуминиева и пвц дограма "Алуминит" Асеновград.Работим с профили REHAU,WP, И VIVA PLAST това са ПВЦ.Алуминии работим с Етем и Елвиал профили.Мога да ви дам оферти като ми изпратите размери на aluminit@abv.bg.Дано съм ви полезна.Ако имате въпроси питайте ще се постарая да съм от полза.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия