загуба на памет при дете на 13г.

  • 2 325
  • 9
Синът на мъжа ми снощи е получил някаква частична амнезия. Класната му каза, че до 19,15 е бил на училище в нейн час ,а той се е прибрал в 20,00 при положение, че живее на 5мин от училище.
В този промеждутък нещо се е случило, а той не помни. Не помни, че е бил на училище. Не помни неща от предишни дни, и от преди няколко часа.
Мъжът ми снощи го заведе в Пирогов - на травматолог, на мозъчен хирург , на детски хирург. Всички казват, че няма травми, т.е. не е паднал или не е бил ударен. Направиха му тест за алкохол и за наркотици. Няма нищо. Снощи са му били разширени зениците.
Моля, ако някой знае какво може да му е или какви изследвания още да се направят да каже. Сега ще го води при личната лекарка за направление за скенер.
Виж целия пост
# 1
Направете ядрено магнитен резонанс.
Виж целия пост
# 2
трябва да се направи скенер според мен
дори се учудвам че не са го направили веднага
Виж целия пост
# 3
И едно ЕЕГ може да направите.
Виж целия пост
# 4
Ужас!
Може да е бил свидетел на нещо и да е на псих. основа.
Виж целия пост
# 5
Със съвет или информация не мога да помогна, но ви желая да разрешите проблема и да се оправи момчето, защото е ужасно това  Praynig
Виж целия пост
# 6
Синът на мъжа ми снощи е получил някаква частична амнезия. Класната му каза, че до 19,15 е бил на училище в нейн час ,а той се е прибрал в 20,00 при положение, че живее на 5мин от училище.
В този промеждутък нещо се е случило, а той не помни. Не помни, че е бил на училище. Не помни неща от предишни дни, и от преди няколко часа.
Мъжът ми снощи го заведе в Пирогов - на травматолог, на мозъчен хирург , на детски хирург. Всички казват, че няма травми, т.е. не е паднал или не е бил ударен. Направиха му тест за алкохол и за наркотици. Няма нищо. Снощи са му били разширени зениците.
Моля, ако някой знае какво може да му е или какви изследвания още да се направят да каже. Сега ще го води при личната лекарка за направление за скенер.
Аз имах сериозни неврологични проблеми и затова си позволявам да ти дам съвет. Заведете момчето на невролог.Най-добрия в София (знам го със 100% сигурност) е доц.Чакъров .Приема в МЦ"Доверие" в кв.Овча купел  . Адреса можеш да намериш в сайта : http://mbal.doverie.bg/ .Той е невероятен диагностик и при мен реши проблема (неясен за един куп лекари в продължение на 1 година) за нула време т.е. с един преглед и едно лекарство!!!!!Втората стъпка е Неврохирургията на Медицинска академия. Не помня как се казваше клиниката Embarassed , но доктора е  проф. Венцеслав Бусарски.Най-добрия неврохирург ! Това е начина да се разбере причината за загубата на паметта. Дано съм ти помогнала поне малко .Това е верния път - първо невролога , а после неврохирурга. Те ще назначат нужните изследвания за да се диагностицира проблема. ЯМР (Ядрено Магнитен Резонанс) е най-доброто решение,защото на него се вижда всичко. Най-добрия апарат и специалист за ЯМР са в Правителствена Болница (Лозенец) .Диагностика там се казва д-р Кальонски (или Калионски Embarassed Embarassed) .Ако с нещо мога да помогна - пиши ми Wink.Успех!!!!!
Виж целия пост
# 7
Благодаря за подкрепата и помощта ви! Hug
Оказа се, че с друго момче са се гонили , и нашия е спрял рязко и момчето е паднало върху него. Децата са го изпратили до вкъщи, но са се страхували да се качат.
Личната го е пратила на някакъв специалист в Педиатрията на бул. Несторов и той щял да прецени дали да го пратят на скенер. Та утре ще видим какво ще каже доктора.

 Hug
Виж целия пост
# 8
Само за информация - детето е добре. Мина на скенер в Токуда и казаха, че няма и помен от удар, нито сътресение, нито нищо.
Благодаря на всички за подкрепата и помощта! Hug
Виж целия пост
# 9
Радвам се, че всичко е наред. Понякога е страшно, как нещо дребно, може да ти преобърне живота.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия