Успявате ли да чистите нослето

  • 2 036
  • 43
Успявате ли да чистите нослето на детето си с помпичка?Аз си взех преди няколко месеца помпа на NUK, но не успявам да аспирирам сополките.Дали аз нещо не се справям или има някакъв трик не знам.Чудя се какво да правя, защото детето  е много гадна хрема , която се спуска към гърлото и дробовете му, а педито ми разправя да почиствам само със Стреримар и помпа.Сега вече като почна и да кашля реши да му изпише и нещо друго , ще видим какво.
Ако някоя мама знае за трик с помпата моля я да ми го сподели Praynig.МАлкото човече едвам диша , не може спокойно да си поспи даже. Sad.Хремата вероятно е от зъбите , които гледам , че са наболи , но знам ли...?Днес доки трябва да се произнесе
Виж целия пост
# 1
Впръскваш със Стеримар и изчакваш няколко минутки да се втечнят секретчетата.
Стискаш с пръсти мехчето на  помпичката и така я вкарваш в нослето, после отпускаш и вакуума засмуква сополките. Не е никак трудно. Успех и скорошно оздравяване!
Виж целия пост
# 2
И аз не се справям с помпата, при това имам две различни. Като сложиш Стеримар, би трябвало да изтече... Иначе, той не отпушва, доколкото знам, просто секретите почват да изтичат. Аз слагам Виброцил на малкия. А вечер понякога Ксилометазолин - 0.05 процента, той отпушва най-добре, ама гледам да не прекалявам.
Виж целия пост
# 3
Впръскваш със Стеримар и изчакваш няколко минутки да се втечнят секретчетата.
Стискаш с пръсти мехчето на  помпичката и така я вкарваш в нослето, после отпускаш и вакуума засмуква сополките. Не е никак трудно. Успех и скорошно оздравяване!

Всичко това което ми го препоръча го правя, но някак си не успявам да изсмуча сополите newsm78
Виж целия пост
# 4
Имам помпичка, но не я използвам. Така и не се научих, а и на сина ми не му е особенно приятна. Почиствам много добре нослето като впръсквам физиологичен разтвор и после с малки тампончета, които си ги правя от памук, чрез завъртане почиствам секретите. Всичко излиза  Peace Понякога ползвам и клечки за уши. Прочети тази тема, мисля, че ще ти е много полезна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197098.0
Виж целия пост
# 5
АМи то не е лесна работа на практика. Освен това секретите доста често са по- гъсти, лигавицата е набъбнала, което също затруднява дишането. Аз съм с честа хрема, та си представям на мъниците какво им е. Аз ползвах обикновен аспиратор на Нуби, сега вече имам и една помпичка NoseFrida ор Пигито. Не съм я ползвала още, надявам се да не ми се налага скоро. Но била по щадяща за малките. Принципът е да се изсмуква секрета от майката (или някой друг), през едно маркуче с филтър (секрета не достига по никакъв начин до този, който го "изсмуква"). Аз в началото също не смеех много да стискам с аспиратора, защото ми се струва гадно, но после като го виждах, че не може да диша по- силово съм вадила доста секрети. Желая ви успех и бързо оправяне.
Виж целия пост
# 6
Аз ползвам аспиратор и съм доволна.
Виж целия пост
# 7
С аспиратора така и не можах да се науча да си служа. Почиствах със Стеримар, но при Кати хубавото е, че винаги след впръскване киха и съответно изкарва почти всички секрети.
Виж целия пост
# 8
Не с помпа не успявам , а и много рядко опитвам, защото съм на мнение, че не е добро решение..всъщност вакуума допълнително дразни лигавицата и може да предизвикаш обратен ефект...
Виж целия пост
# 9
Не с помпа не успявам , а и много рядко опитвам, защото съм на мнение, че не е добро решение..всъщност вакуума допълнително дразни лигавицата и може да предизвикаш обратен ефект...

 Peace Да и аз спрях да позвам помпа по тази причина.Почиствам с клечки за уши без ограничител.
Виж целия пост
# 10
Ulia 
Мерси много,това за впеъскването преди това не го знаех
Виж целия пост
# 11
Опитвах с помпичка,когато беше по-мъничка,но се изплаши и до ден днешен не дава да и се пипа нослето.Пръскам само със Стеримар и те потичат.
Виж целия пост
# 12
Впръскваш със Стеримар и изчакваш няколко минутки да се втечнят секретчетата.
Стискаш с пръсти мехчето на  помпичката и така я вкарваш в нослето, после отпускаш и вакуума засмуква сополките. Не е никак трудно. Успех и скорошно оздравяване!
Виж целия пост
# 13
Имам помпичка, но не я използвам. Така и не се научих, а и на сина ми не му е особенно приятна. Почиствам много добре нослето като впръсквам физиологичен разтвор и после с малки тампончета, които си ги правя от памук, чрез завъртане почиствам секретите. Всичко излиза  Peace Понякога ползвам и клечки за уши. Прочети тази тема, мисля, че ще ти е много полезна http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197098.0
И аз правя тампони от памук по съвет на педито, но се справям и с помпичката.Моята е на Дисни.
Виж целия пост
# 14
С нищо не мога да му почистя носа.С помпичка,с клечка,да сложа капки,да пръскам нещо -всичко е абсурдно.Само като ме види да доближавам нещо към нослето му и веднага започва да се крие ,да плаче,да ме блъска.А най-немога да търпя сополиви деца LaughingА сега и моето е такова Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия