Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 10 843
  • 298
Нова тема   chef
Виж целия пост
# 1
направих и едни макарони на фурна ей така без време.
На бебето му се прияде  Wink
Виж целия пост
# 2
Снощи правих руло "Стефани" , картофено пюре и зелена салата  Grinning
Днес ще се прибера късно от работа и мисля за малкият да направя хот - дог , а ние ще хапнем ордъовъра с риба тон на Червено Винце  Wink
Виж целия пост
# 3
Аз казах и в предната темичка, ама да се отчета и тук: Днес ще са разни месца, метнати в гювеча!   
Виж целия пост
# 4
Аз докато си публикувам манджата, вие сте заключили темата.  ooooh!
Та снощи бяхме на надупени картофи, арпа фиде с царевица и грах, (мъжа ми си взе консервирана скумрия, за мой ужас), салата от пресни саладки, краставици, домати и пипер. За десерт правих шоколадова торта.
За тази вечер ще ядем, печени картофи... за сега само това съм измислила, а другото ще е саладката разбира се прясна саладка с краставици и заливка от кис. мляко. За десет има още от тортата.
Виж целия пост
# 5
Боб с кремвирши за вечеря.
Виж целия пост
# 6
днес ще бъде : гнезда от картофено пюре с чукнато вътре по едно яйце на око и естествено отново зелена салата
Виж целия пост
# 7
Днес ще дояждаме свинското с прясно зеле
Виж целия пост
# 8
Снощи свинско с ориз на фурна, а днес мусака и салатка от марулка. Peace
Виж целия пост
# 9
Днес ще се дояжда! Само ще мисля нещо за десерт.  chef
Виж целия пост
# 10
Снощи - кюфтета по чирпански, тази вечер баница ще е, че имам 3 яйца и едно натрошено сирене, дето за друго не става май.
Виж целия пост
# 11
Снощи пекох на скарата пилешки филета,от сутринта накиснати в марината и пържих картофи
Днес ми се е прияла спаначена яхния,който иска да яде,и гювечета с шунка,кашкавал,сирене и маслини,с чукнато яйце. Салатата не я мисля-цяла зима сме на домати с моцарела.
Виж целия пост
# 12
Печена пъстърва с някаква салата и чийзкейк.
Виж целия пост
# 13
Печени картофки с чесън и копър, зелена салата с много маслини
Виж целия пост
# 14
Снощи скумрия във фолио на фурна и зелена салата. Днес спанак с ориз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия