Родилка се нуждае спешно от кръв!

  • 844
  • 6
Пускам темата тук, за да я видят много хора! Не познавам лично майката, но все пак ако има мами от Сливен, които искат могат да помогнат!



23-годишна родилка от Сливен се нуждае спешно от кръв А + , алармираха в Дарик близки на жената. Елеонора Колишева Денчева е претърпяла тежка операция и се нуждае спешно от кръвопреливането. Близките на Елеонора се обръщат с молба към всички, които могат да дарят кръв да го направят в Кръвния център на бившата трета поликлиника в Сливен.
Виж целия пост
# 1
всички ли могат да дават кръв,защото аз съм същата група но съм 100км.и кръвното ми е ниско 60/90
Виж целия пост
# 2
Не знам, Звезделина. Може би с това кръвно няма да ти разрешат да дадеш кръв. Дано има майки от Сливен, които да помогнат.
Виж целия пост
# 3
Не знам, Звезделина. Може би с това кръвно няма да ти разрешат да дадеш кръв. Дано има майки от Сливен, които да помогнат.
НАна, а дали не е по-добре да пуснеш тема и в "Отчетни"? При град Сливен?
Виж целия пост
# 4
Не знам, Звезделина. Може би с това кръвно няма да ти разрешат да дадеш кръв. Дано има майки от Сливен, които да помогнат.
НАна, а дали не е по-добре да пуснеш тема и в "Отчетни"? При град Сливен?

Пуснах я и там, естествено. Първо там. Но тук влизат повече хора и затова реших и тук да я пусна.
Виж целия пост
# 5
 Praynig Praynig Praynig Дано скоро се похвалите с добри новини, първо съм много далече, второ съм 0(-)
Виж целия пост
# 6
Няма ли начин да дарим кръвта в София и да се транспортира към Сливен???????Аз искам да даря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия