количка - да мисля ли за зимата сега?

  • 450
  • 3
Опитвам се да си избера количка за лятото. Едно от нещата, които ме затруднява в избора е с каква количка ще бръмчим зимата, когато ще сме на 12-18 месеца..... т.е. дали сега да си купя комбинирана, защото не ми пречи колко тежи и да ползвам  летния вариант, или пък да купя само лятна, която зимата да ползваме с термочувалче?  newsm78
Дайде ми предложения, нямам особени претенции - искам да е изчистена и симпатична, добър дизайн, без претенции, да не е много обемиста, защото аз не съм особено такава. Не ми пречи тежестта (все пак да не е някой танк), проходимост също не ме затруднява, не държа и да е супер здрава и качествена, все пак няма да я карам повече от година. Единствено държа да има легнало положение или там поне 165 градуса и да е симпатична, с голям сенник!
Виж целия пост
# 1
Аз изкарах цяла зима с лятна количка с термо чувал.При по-големите бебета няма никакво значение дали са в комбинирана или лятна през зимата,те и без това стърчат и надничат любопитно,така че нито можеш да ги возиш легнали на закътано,нито нищо.С моята лятна не съм имала затруднения през цялата зима-мина и през сняг,и през вятър и през какво ли не.Термочувалчетата топлят мноооого добре и нямах никакви притеснения относно това.Ако наистина търсиш много проходима количка,това означава да е по-тежка.А да возиш голямо дете в такава си е много изморително.С проходимостта на моите по-малки колела аз лично нямах проблеми,така че гласувам за лятна. Peace
Виж целия пост
# 2
запис да следя
Виж целия пост
# 3
http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3522  ето тази е 5та та ни количка и много си я харесвам, стабилна е сенника се мести ногоо,може почти да захлупи детето/при вятър е много удобно.Зимното чувалче е доста голямо, дъщерями се впзи последно с него през декември и беше добре защитена/тогава на 1,6г и около 82см/. Единственото което не ми харесва е че няма борд пред детето.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия