Ах, тази пролет!

  • 1 808
  • 39
Здравейте!
Не знам дали темата ми е за тук, ама... 
Днес установих, че тотално съм изперкала и не знам каква е причината - пролетта или продължаващото вече 1 година майчинство. Чудя се да се оплаквам ли или да се смея на себе си.   smile3533LaughingПърво отидох да пусна едно писмо по пощата и установих, че  не нося адреса на получателя. После влязох да купя АМ на малкия, тръгнах да се прибирам и установих, че съм оставила млякото в магазина. Респективно, върнах се. Пак тръгнах да се прибирам и пак установих, че в 16 ч. трябваше да си взема дънките от шивачката и пак се върнах. И всичко това при положение, че бързах да се прибирам, защото майка ми имаше работа /тя гледа малкия като излизам/. Прибрах се като изцеден лимон...  newsm45
На вас отразява ли ви се пролетта? На мен - винаги, ама сега май в повечко  #Crazy
Виж целия пост
# 1
На мен ми се отразява най-вече студеното време,а уж е пролет...Уж слънчево,а хапе.Стоим си вкъщи вече повече от седмица и това ме побърква. #Crazy Чакам истинската пролет!  bouquet
Виж целия пост
# 2
И при мен за сега не ми се отразява,но още не е почнала истинската пролет  Peace
Виж целия пост
# 3
Не ми се отразява,а това че е студено направо ме влудява.Децата искат да излизаме,поседим 30 минути и става студено.Цял ден си играем вътре-вънка. running
Виж целия пост
# 4
Днес установих, че тотално съм изперкала и не знам каква е причината - пролетта или продължаващото вече 1 година майчинство. Чудя се да се оплаквам ли или да се смея на себе си.   smile3533:
hahaha Развесели ме.
Виж целия пост
# 5
 Не си само ти..наистина е студено а настройката ми е друга вече ,
омръзнаха ми дебелите дрехи и затворените помещения Crazy
Искам така..[/url][/img]

Виж целия пост
# 6
Не знам дали от пролетта или от бременността, но мен ме гази страшна агресия.Направо полудявам.Всички ме дразнят.
Виж целия пост
# 7
Не знам дали от пролетта или от бременността, но мен ме гази страшна агресия.Направо полудявам.Всички ме дразнят.
Ааааааа, при теб "диагнозата" е друга   bouquet Леко раждане и здраво бебче!
Виж целия пост
# 8
every me, то и аз се опитвам да гледам на ситуацията откъм веселата страна, че ако се задълбая става страшно...  smile3511  Чудя се какви ще са изцепките ми утре. То, признавам с известен срам, един път щях да прибера пълния памперс в хладилника... Спрях се като отворих вратата и се усетих какво държа в ръката си. Ама да не се връщам на стари случки.  Embarassed Embarassed Embarassed
Виж целия пост
# 9
Днес заспах на работното си място.
Колегите ми пазеха тихичко.
Пролетна умора.
Виж целия пост
# 10
Аз мислих, че за пролетните хормони ще говорите, вие за депресии  Crossing Arms
Виж целия пост
# 11
Аз мислих, че за пролетните хормони ще говорите, вие за депресии  Crossing Arms
За агресии Бубе, за агресии. Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 12
Аз мислих, че за пролетните хормони ще говорите, вие за депресии  Crossing Arms
За агресии Бубе, за агресии. Joy Joy Joy

Агресиите, ги признавам само ако са сексуални, аз  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Не знам дали от пролетта или от бременността, но мен ме гази страшна агресия.Направо полудявам.Всички ме дразнят.

Аз не съм бременна, ама и мен ме тресе агресията. Не мога да се позная.  Twisted Evil
Виж целия пост
# 14
Аз мислих, че за пролетните хормони ще говорите, вие за депресии  Crossing Arms
Ами то кой каквото го тресе  luvbed Мен така са ме накацали калинките, че хич не ми е до хормони, да  не говорим пък за сексуална агресия.
Но не съм в депресия, де... все още. Просто май съм ужасно разсеяна и въобще не съм в час.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия