Търся Кломид

  • 7 241
  • 7
Здравейте, момичета и по-специално момичета от Варна!
Лекар ми предписа Кломид от 3 до 8 ден на новия МЦ. Попитах за този препарат в няколко аптеки във Варна, но в по-голяма част от тях не са чували за него, а в две продават, но Клостилбегит. Лекарят ми каза, че мога да приемам и Клостилбегит, ако не открия Кломид.
Но аз като изпълнителна пациентка искам да открия къде във Варна мога да закупя Кломид.
Моля, ако някоя от вас има информация да ме упъти.


Виж целия пост
# 1
Вземи си клостилбегит-същото екато действие.През 2005г. и на мен ми го изписаха.Обиколих 10 аптеки и навсякъде ми казаха че вече не се внася и че клостила е със същото действие.Лекарката подтвърди
Виж целия пост
# 2
не само е същото като действие, ами Кломид и Клостилбегит са различни търговски марки на един и същи медикамент с активно вещество кломифен цитрат. Друго название на същия препарат е Серофен.

български лекар ли ти изписа Кломид, защото в България не се внася този медикамент?
Виж целия пост
# 3
Да jam, български лекар - д-р Александров от АГ-Варна. И той не беше убеден, че все още се намира, но го написа на рецептата с уговорката, ако не го намеря да пия Клостилбегит.
Благодаря ви за отговора.
Виж целия пост
# 4
Кломид, серофен и клостил бегит имат едно и също съдържание: 50 мг кломифен цитрат.
Успех, дано всичко е наред. Peace
Виж целия пост
# 5
преди 2г го търсих-има го в турция и германия! Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Здравейте, аз също бях дълго време на стимулация с Кломид, които ми беше изписан от моят лекар. Моят приятел ми го донесе от Гърция и съм много доволна - повлиями добре. Но след лапароскопия ми казаха, че не ми е нужно да го пия и в момента имам 2,5 опаковки от Кломид. Бих се радвала да го дам на някого който има нужда. Може да се свържете на 0885******
Виж целия пост
# 7
 Simple Smile Здравейте всички ! Не съм се включвала в тема досега,но Кломид има във всяка аптека в Турция,по _точно в Истанбул.
Доста хора пътуват измежду ваши познати и вярвам никой няма да откаже да го вземе.Без рецепта е ,50 мг  опаковка от 10 таблетки и струва само 4.5 евро .Успех! Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия