Нещо интересно за витамините

  • 2 467
  • 23
Днес попаднах на много интересен клип с експеримент, затова колко са полезни витамините. Направо се облещих, ето защо витамини
Виж целия пост
# 1
 Naughty
за това по-добре да си хапваме ябълките,отколкото да пием витаминчета
Виж целия пост
# 2
Лично на мен експеримента ми показва само, че изполват доста оцветители във витамините. Така е в доста храни. Не виждам нещо нечувано и невиждано. Peace

P.S. М-да , това е някакъв аматьорски, нищо-недоказващ експеримент, авторът му си признава по-долу в коментарите.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Аз недоумявам защо изобщо наричат тази химия "витамини" Rolling Eyes

И защо има хора,които си мислят,че има нещо полезно в тях.Вече е доказано колко се усвояват от организма тези синтетични витамини.
Виж целия пост
# 4
Не се знае,кое е по-вредното - ябълката или витамините!?!?!?
Виж целия пост
# 5
Аз недоумявам защо изобщо наричат тази химия "витамини" Rolling Eyes

Аз също  Peace Затова съм против всякакви синтетични витамини  Peace Самп пресни ябълки от градината на баба  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
 #Crazy то и в плодовете от пазара не е ясно какво точно има, но поне не е явна химия!
Виж целия пост
# 7
#Crazy то и в плодовете от пазара не е ясно какво точно има, но поне не е явна химия!

PeaceС тези нитрати,който ядем ooooh!
Виж целия пост
# 8
Старая се да приемаме витамини и минерали под формата на пресни плодове и зеленчуци.   Това за нитратите е друга тема - киснене във вода и т.н. Полезнотии "на хапчета" не пия.
Виж целия пост
# 9
Naughty
за това по-добре да си хапваме ябълките,отколкото да пием витаминчета
Точно така  Peace
Виж целия пост
# 10
 ooooh! #Crazy
Виж целия пост
# 11
#Crazy то и в плодовете от пазара не е ясно какво точно има, но поне не е явна химия!

Да. Какво ли се крие зад този перфектен външен вид на плодовете и заленчуците Confused?!
Виж целия пост
# 12
Извод: Водата е ВРЕДНА, понеже ябълката се окисли... Ама че глупост! Подобни демонстрации не доказват нищо, освен, че не сме ябълки.
Виж целия пост
# 13
Извод: Водата е ВРЕДНА, понеже ябълката се окисли... Ама че глупост! Подобни демонстрации не доказват нищо, освен, че не сме ябълки.

Това ми хареса Joy
Виж целия пост
# 14
Плоско да сравняват хората с ябълки  Joy Освен това всички процеси в тялото ни са химични и физични, така че колкото и да сте против химията няма как да избягате от нея  Peace То ако няма химична реакция няма и ефект. Експериментът видимо доказва, че витамините действат. Естествено при ябълките видим ефект може да бъде промяната на цвета, защото няма как да им се подобри тонуса, мозъчната активност, изчисти кожата и т.под.  Joy
Известна вредност на изкуствените витамини евентуално може да се получи от оцветители, консерванти, подсладители и замърсяване от химичното производство. Тези неща зависят от производителя и не може да се направи извод, че всички витамини са вредни. Освен това всичко около нас е вредно в известна степен, въпросът е като се сложат на везна плюсовете и минусите, да натежат плюсовете. Полезността на витамините е доказана и химичната формула на вит. С примерно в лимона си е същата като тази на вит.С в хапченцето. Айде малко помислете преди да се впечатлявате от лаишки номера
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия