Коя комбинация ви се струва по- привлекателна?

  • 4 964
  • 32
Я да ви видим.  Rolling Eyes
След раждането съм като права лопата ( да не се раzбира обаче слаба  Laughing ), дупето малко, крачетата тънки, ама кръстчето го немааа  Sad Сигурно талията ми е с 10 см повече от преди да zабременея. Я кажете при вас върна ли се предишното му състояние?
Виж целия пост
# 1
Ами втората за тази анкета. Иначе не е гаранция, че като дупето е малко, жената е секси. Wink
Виж целия пост
# 2
Цитат на: arrows
Я да ви видим.  Rolling Eyes
След раждането съм като права лопата ( да не се раzбира обаче слаба  Laughing ), дупето малко, крачетата тънки, ама кръстчето го немааа  Sad Сигурно талията ми е с 10 см повече от преди да zабременея. Я кажете при вас върна ли се предишното му състояние?

същата работа и при мен, но за мен е по-предочитаният вариант.
Няма против обаче варианта малко дупе + тънко кръстче и крака до сливиците  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ми...де да знам. Май по-добре да има някаква талия, а?
Виж целия пост
# 4
Стана ми смешно: и трите грации, които сме писали в тази тема сме +3.хе хе 3те с по 3  Mr. Green
опа, Бу ме е изпреварила, та не се получи добре поста, ама вие си знаете
Виж целия пост
# 5
Ами...аз предпочитам да има талийка... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Абе аз талия имам ама поголемичка от преди и съм се разширила в ханша и сега само 1 чифт панталони ми стават  Twisted Evil (нали си купивах все тесни да съ скси  Grinning )!

Дали таза ще се прибере ааааааааааа ......................

Или надеждата умира последна  Sick  Praynig
Виж целия пост
# 7
предпочитам жената да си прилича на жена, т.е. с талия! мъжете също харесват поваче този вариант, освен извратеняци като моя, ама на него не му се е паднало малко дупе /поне с мен/ Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Цитат на: Valery
Стана ми смешно: и трите грации, които сме писали в тази тема сме +3.хе хе 3те с по 3  Mr. Green
опа, Бу ме е изпреварила, та не се получи добре поста, ама вие си знаете


хахаха 3те с по 3, уби ме направо  Mr. Green
Ей сега и Лиллито да се включи и zаформяме банда "грации +3"
Виж целия пост
# 9
хм, къде е опцията "иzтрий мнение"?
Виж целия пост
# 10
Гласувах за малкото дупе - за себе си го предпочитам. Но за мъжете смятам, че е по-привлекателно, ако жената има талия.
Виж целия пост
# 11
Определено да има талия....
Кога се връща предишния размер на талията и дали въобще ще ми се върне?Сега е с 7-8 см по-голяма....уж правя нещо по въпроса,ама...
Знаете ли,най-странното при мен е,че ханша ми е май дори по-малък отколкото беше преди да забременея,а нали казват,че си връща предишният размер 1 година след раждането?Моят от родилният дом като излязох беше 99,5,сега е 95,5 ,а преди беше 96см!Чудя се какво става! Shocked
Абе започва да се очертава нещо като талия при мен,ама с тези стрии по корема,за какво ли ми е талия,като не мога да се пусна по къса блузка.
Ох,много разхвърлен постинг стана,ама като ми летят мислите насам натам...
Виж целия пост
# 12
Цитат на: arrows

хахаха 3те с по 3, уби ме направо  Mr. Green

не зацепвам, пояснете моля!
Виж целия пост
# 13
Абе талия си требва... ама имам една позната с тънка талия и огромен задник... мноооого грозно  #Silly
Та по-добре си е дупето да е малко!
Виж целия пост
# 14
nad_tab, малко ОФФ: защо имаш коронка и такъв надпис? от известно време се каня да те питам...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия