От кой епилатор сте доволни ?

  • 5 411
  • 48
Момичета , май се реших да си купувам епилатор !!!! Ама да се допитам първо , защото и хабер си нямам кой какъв  е , какви характеристики тябва да има добрия епилатор и в този дух !
Решила съм да не пестя от покупката  , да е нещо наистина добро . Ако ще ми спестява месечните пари от кола ...със сигурност ще се изплати , колкото и да струва .
Споделете , моля ви ! Всичко , което ви хрумне за епилатора ще ми е от полза .
Виж целия пост
# 1
имам Браун и съм доволна. Купувах го есента, сигурно сега има доста по нови модели.
Виж целия пост
# 2
В момента има промоция в МЕТРО на Браун! Епилаторът мисля, че е с обезпболяваща глава и калъфче. Аз лично съм доволна от моя епилатор на същата фирма, но моделът ми е стар и съм се замислила за подновяване...
Виж целия пост
# 3
И аз имам Браун от 2 години. Доволна съм от него, но една приятелка, която маха космите навсякъде ми каза, че много по-евтин от Браун, но с въртящи се дискове бил доста добър и бързо отстранявал косъмчетата.
Виж целия пост
# 4
И моят е Браун. Много съм доволна - на крачетата е абсолютно безболезнено. Престраших се и на бикини зоната да опитам (лека-полека да се откажа от бръсненето). Поносимо е като болка, а в упътването пише, че чувствителността на участъка намалява със системното използване на епилатора.
Виж целия пост
# 5
Моят е зелен Филипс и съм много доволна,ползвам го от 2 години някъде.Старият ми също беше Филипс Сатинел и с него пък карах много години,не си спомням колко даже и също бях доволна.
Виж целия пост
# 6
Филипс Сатинел имам аз, от по-старите модели. Железен. Сестра ми и майка ми имат същите - няма грешка!
Виж целия пост
# 7
А кое е по добро - дискове или пинсети ? Филипсите с какво  са ? 
Виж целия пост
# 8
Дискове.
Виж целия пост
# 9
Аз имам Филипс. Железен излезе. Не ме предава вече 7 година.
С дикове е.
Виж целия пост
# 10
Само BRAUN ве4е 12 години. Аз съм с нов, но майка ми ползва стария, няма гре6ка!
Виж целия пост
# 11
Braun на 8 години вече...няма грешка. А новите сигурно са още по-добри.
Виж целия пост
# 12
Моят е Цептер. Страхотен е, обаче май вече не го предлагат като асортимент.
Чух от козметичката ми, че някаква нейна клиентка видяла да продават епилатор, който ставал и за почистване на пети?! Много ми е интересно, на какъв принцип е. Такова нещо аз не съм и чувала.
Виж целия пост
# 13
Аз имам от 5 години Сатинел на Филипс и си ми върши страхотна работа- никакви оплаквания нямам, хем беше само 50 лева.
Сега гледам има много по-модерни със система за охлаждане, но нямам преки наблюдения.
Иначе преди бях пробвала на Браун и нещо не ми беше допаднал.
Виж целия пост
# 14
Braun на 7 години, отдавна му се е изплатила цената  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия