Впечатления oт wizzair.com

  • 11 632
  • 128
Wizz Air - някой има ли впечатления от тази компания.Лятото икаме да летим до Лондон и полетите с Wizz Air са много по-евтини и се чудя, какви са, що са...?
Моля споделете впечатления.
Благодаря
Виж целия пост
# 1
Да и то точно до Лондон в края на януари.Нормално беше всичко.Понякога имат закъснения,защото с един самолет правят по няколко полета на ден из Европа и ако някъде има закъснение,се предава по веригата.На бордната карта не отбелязват места,така че всеки сяда,където намери за добре (може да има малко блъсканица по този повод).Храна и напитки не се дават,но можеш да си купиш от тях срещу порядъчно висока сума.Иначе нищо по-различно от другите полети.Това е.
Виж целия пост
# 2
Брат ми два пъти пътува с тях,всичко беше ок.Като час на тръгване/връщане мисля,че Easy Jet са по добри в момента.
Виж целия пост
# 3
Това е една от нискотарифните компании.
Предлагат полети по цял свят.
Съпругът ми летя с тях,доволен е.
Поради факта,че са нискотарифни,по време на полета не се сервират напитки и храна,но пък можеш да си купиш (ако имаш излишни евро  Mr. Green ). При другите компании,където цените са в пъти по-високи сервират закуски и напитки.
Коректни са и презаверяват полети(стига да реагираш навреме).
Нищо лошо не мога да кажа.
Виж целия пост
# 4
Пътувала съм и съм доволна. Пак ще пътувам с тях.
Виж целия пост
# 5
Няколко пъти сме пътували с тях до различни места и всичко е било ОК. Цените на напитките  и сандвичите в самолета са като а летището.
Виж целия пост
# 6
Аз също летях с тях септември месец до Рим - нямам никакви оплаквания Peace На ниво са и ги препоръчвам. Надявам се и SkyEurope да оправдаят очакванията ми Wink
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви  Hug , за инфото и ние ще летим с тях
Виж целия пост
# 8
Плащането само с кредитни карти през интернет ли се прави?  Cry Аз нямам карта, може ли някъде да се плаща на място?
А по отношение на настаняването, тези WizzHotel също ли се плащат авансово по нета?
Виж целия пост
# 9
Плащането само с кредитни карти през интернет ли се прави?  Cry Аз нямам карта, може ли някъде да се плаща на място?
Може и по телефона, но излиза малко по-скъпичко, а самото плащане става с банков превод. В сайта има телефоните.
Виж целия пост
# 10
Аз платих чрез банков превод. В ДСК.
Обади се,ще ти обяснят!
Виж целия пост
# 11
Ако резервирам билетите днес с дебитна карта, дали мога след наколко дни да да я захраня,че нямам достатъчно в момента пари? Peace
Виж целия пост
# 12
Ако резервирам билетите днес с дебитна карта, дали мога след наколко дни да да я захраня,че нямам достатъчно в момента пари? Peace

Не!
Няма да можеш! Ще ти каже, че нямаш достатъчно наличност и ще ти отхвърли картата!
При мен така се получи, когато преведох по кредитната карта и веднага опитах да резервирам, но още не бяха отчели наличността по картата!

А, впрочем - става ли с дебитна карта?! Може би твоята е международна?! Защото моята не я прие - изискванията бяха за Виза или Мастер.
Виж целия пост
# 13
Нещо ми се мотае в главата,че имаше изискване картата да е кредитна?! Thinking
Ама да не бъркам.
По-добре се обади на телефоните,посочени за информация-ще ти обяснят.
Виж целия пост
# 14
За да направят резервация онлайн, резервиращите пътници трябва да имат навършени 18 години по време на резервацията и на плащането и да притежават призната дебитна или кредитна карта. Wizz Air приема плащане с дебитни и кредитни карти Visa, American Express, MasterCard, Diners Club и Switch/Solo. Към крайната цена на резервацията се добавя такса за обработване на плащането.

Това е цитат от сайта им.Смятам да платя с VISA Electron, след като вкарам пари. Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия