Как се чувствахте на вашата сватба?

  • 6 186
  • 98
Здравейте!
Интересно ми е - как се чувствахте на вашата собствена сватба. Всички казват, че това е най-щастливия ден в живота на всеки, но дали наистина е така или това просто е едно много хубаво, но трудно осъществимо пожелание?
Виж целия пост
# 1
 Отдавна беше, но помня - чуствах се глупаво, като клоун, всички ме оглеждаха, а аз си сложих една усмивка, която трябваше да покрие цялото неудобство....едвам дочаках да се отърва от тоалети, обувки и досадни роднини....  Grinning
Виж целия пост
# 2
Имах предразсъдъци, защото се очаква всичко да мине добре и ти да си в главната роля..
Но беше прекрасно, смях се през цялото време и на снимките си личи, че искрено се забавлявах! Чак се очудих после колко 'в кожата си' бях на този ден!
Виж целия пост
# 3
Ами при нас беше купон!
Независимо ,че много от нещата не бяха по предварителния план...все пак равносметката е 3 дни купон с приятели от цяла България  bigdance2 cheers Drunk
Виж целия пост
# 4
Бях болна, много болна  Sick. Отделно свекитата и майка ми се бяха хванали за гушите по неясни причини. Когато обаче се приготвих ми поолекна, теглих им една майна на всички начело с мъжо  Mr. Green (щото ми беше под ръка) и си прекарах добре. Все пак много го обичам и си беше чуден ден  Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
 Аз се чувствах много странно, все едно гледам някакав филм, а не се случва с мен. А от всичкото търчане преди това и подготовки вече бях толкова изморена, че ми беше все едно.
После даже карах мъжа ми да ми обещае, че ще се оженим пак - за да може да е така както аз искам  #Crazy
Виж целия пост
# 6
Отдавна беше, но помня - чуствах се глупаво, като клоун, всички ме оглеждаха, а аз си сложих една усмивка, която трябваше да покрие цялото неудобство....едвам дочаках да се отърва от тоалети, обувки и досадни роднини....  Grinning
и при мен така...само едно знам, ако някога ми се наложи Mr. Green - никога не бих повторила!!! Naughty
не се чувствах хич на място...
Виж целия пост
# 7
Кълбо от емоции - превъзбудена, нервна, притеснена, щастлива и всичко мина като един миг.
Виж целия пост
# 8
Гладна.
През цялото време непрекъснато ни дърпаха насам/натам, така че не можах да сложа ни залък в устата си.
Виж целия пост
# 9
На мен ми беше екстра! Чувстрах се чудесно, специална и прекрасна! Благодарение на стройната организация изобщо не се главоболих с каквото и да било. Единственият ми ангажимент, ако изобщо може да се нарече така, беше да се радвам на гостите си и да сияя Wink Всичко беше прекрасно и всички бяха доволни!
Виж целия пост
# 10
Тъпо. Според традицията в семейството на моя съпруг свекървата избира и купува роклята на булката ( като чели живеем в средновековието). Излишно е да казвам, че не харесвах роклята си. Като капак на всичко по средата на тържеството ми се разлепи и едната обувка.
Сватбата беше пълен провал, но бракът ми е СТРАХОТЕН вече цели 15 години.
Виж целия пост
# 11
Много некомфортно се чуствах.
Станаха няколко фала.
Валеше като из ведро, духаше вятър, аз мокра.

Абе ужасия. За мен сватбата не беше приказно изживяване.
Виж целия пост
# 12
Като в приказка се чувствах.Беше наистина най-хубавият ден в живота ми без да преувеличавам.Времето беше на наша страна,аз си организирах всичко,както ми харесва,гостите и до сега повтарят,че на по-хубава сватба не са били.....всички бяха доволни,аз най-много Hug..фалове нямаше,страх ме беше че може да има,но нямаше нито един.
Виж целия пост
# 13
Голям купон беше! Още повече, че сватбата беше в събота, а в сряда бях защитила дипломна работа и камък ми беше паднал от сърцето - един заслужен купон Hug
Виж целия пост
# 14
Перфектно се чувствах. Сама си избирах как да изглеждам на сватбата, сами си определихме кои ритуали ще спазваме и кои ще пропуснем. Нямаше "това е традиция в нашия или техния род". Съответно и не сме се чувствали като клоуни, правещи сеир на роднините.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия