Хайде с мен на изпитано МОНО 2

  • 16 166
  • 266
Ето я моно диетката от предишната тема:
1 ден - 5,6 сварени картофа 2 ден - 2,3 кисели млека

3 ден -  зеленчуци 4 ден - 5 сварени яйца

5 ден - парче месо + салатка


Ето няколко стимула: Party
Виж целия пост
# 1
Айде да се запиша първа  Peace
Да посваля още малко пък после ще видим
Виж целия пост
# 2
 Peace
Виж целия пост
# 3
Запис и от мен  Crazy
Аз не следвам точно тази подредба на дните,но принципът е същия  Peace  Днес съм на кисело мляко  Peace
Много минуси на всичкиии   bouquet
Виж целия пост
# 4
Аз реших да почна от днес.Но май няма да спазя стрикно диетата.
За днес съм решила 2 млека Активия натурална,2 ябълки и 1 банан.Това е без вечерята.
Взела съм едни бисквитки Нестле с мляко и калции,но няма да изям цялото пакетче днес,мисля да го разделя за 3 дена.  Thinking
Мисля,че долу горе се вписва в диетата,но нямам кантар,за да се тегля всеки ден.  Sad
Сега съм 57-58кг,имам за смъкване едно коремче.Дано успея  Party
Препоръчайте ми някое филмче с аеробика или гимнастика,ако може и линк.Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 5
здравейте и от мен Hug днес съм на яйца не знам дали съм отслабнала ама поне не се чувствам постоянно гладна Joy, при мен са 4-5 кг. които качих зимата а малкото килограми най трудно се свалят
Виж целия пост
# 6
Аз реших да почна от днес.Но май няма да спазя стрикно диетата.
За днес съм решила 2 млека Активия натурална,2 ябълки и 1 банан.Това е без вечерята.
Взела съм едни бисквитки Нестле с мляко и калции,но няма да изям цялото пакетче днес,мисля да го разделя за 3 дена.  Thinking
Мисля,че долу горе се вписва в диетата,но нямам кантар,за да се тегля всеки ден.  Sad
Сега съм 57-58кг,имам за смъкване едно коремче.Дано успея  Party
Препоръчайте ми някое филмче с аеробика или гимнастика,ако може и линк.Благодаря   bouquet
Горещто препоръчвам Tae-Bo на Billy Blanks - аз имам 2 филмчета с упражнения, едното е 8 минутно, другото 30 мин. Много е добро, потърси от някъде да си свалиш може да има и нови, ако не намериш пиши на лични и някоя вечер по skype ще ти ги пратя Wink Ето сайта му, но се продават там Wink http://www.billyblanks.com/
Една вечер пробвах 8 минутното и следващия ден ме боляха мусколите на ръцете  Peace
Виж целия пост
# 7
Тук съм сладурани  newsm51
Виж целия пост
# 8
запис и от мен   bouquet
Виж целия пост
# 9
запис
Виж целия пост
# 10
Момичета на мен честно казано нито една от тези диети не ми допадна - казах вече, диета, в която се забраняват плодовете, за мен не е съвсем нормална......и няма да предприема такава. Ще потърся нещо на плодове и чай, което е близко до моето възприятие на нещата....Май все пак ще си остана вярна на Лидия Ковачева  newsm78
Може все пак да опитам един 10 дневен курс, де....така съм решила, да видя какъв ефект ще имат над моето прекрасно тяло  Laughing
Виж целия пост
# 11
Има такава диета с плодове и чай,и има резултат от нея! Peace
Виж целия пост
# 12
Аз затова добавих към млякото днес,както писах и по горе 2 ябълки и 1 банан.Мисля да разнообразя с някой плод,ще наблегна на ябълки,но незнам какво друго?Препоръчайте ми Confused
Но равносметката за сега от днес е:
1 ябълка
1банан
2 кис.млека Активия /натурална/
и 1 снакс  #Cussing out
Виж целия пост
# 13
Здравейте момичета.!!Нова сьм в тази тема и искам да попитам само 1 пьт на ден ли ядете,защото последния ден е едно парче месо и салата..значи последния ден едни пьт  ядем??
Виж целия пост
# 14
5 яйца за ден не са ли много  newsm78 по отношение на жълтъците  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия