Секцио или нормално

  • 6 382
  • 159
Как искате да родите секцио или нормално?
Виж целия пост
# 1
Аз вече съм родила - и двата пъти се наложи секцио и съм ужасно доволна, че се случи така. Исках секцио, но до момента, в който започна раждането нямаше никакви основания, за да ми бъде направено секцио. После нещата се объркаха, а за мен всъщност се оправиха, защото операцията стана задължителна.
Виж целия пост
# 2
Първото си дете родих нормално с епидурална упойка.
Сега чакам второ Peace
Мисля да родя пак нормално, освен ако няма посазания за секцио.
Но ако има и най-малки съмнения, или ако бебчето не се е обърнало ще раждам секцио Flutter
Виж целия пост
# 3
Родих бебето си със секцио по медицински показания. До последно нях настроена и исках  нормално раждане, но лекарите прецениха така. Второто, живот и здраве, ще е пак със секцио най-вероятно. Peace
Виж целия пост
# 4
Секцио-първото така родих,и предполагам второто пак така Peace
Ако можех да избирам с първото щях да избера нормално раждане с епидурална упойка( Stopнямах право на избор)
Виж целия пост
# 5
Първият път бях секцио, мисля и сега пак да е така.
Виж целия пост
# 6
Родих нормално.
Принципно съм противник на секциото, приемам го само, ако има медицински показатели.
Виж целия пост
# 7
plami 77 има много теми по въпроса. Ползвай търсачката  Peace

По темата: Родих секцио по желание и не съжалявам. За нищо на света не бих родила нормално   bouquet

ПП: Намерих скорошна тема която е доста пълна и сигурно ще ти е от ползва + анкета е   
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256113.0     bouquet
Виж целия пост
# 8
И двата пъти родих нормално, а първото ми раждане беше много тежко, ако имам трето дете ще родя пак нормално, ако няма индикаций за някакъв проблем.
Виж целия пост
# 9
"нормално или ненормално"? - нормално .

Другия начин на раждане се казва вагинално.
Виж целия пост
# 10
Първият път се наложи секцио по спешност, вторият пак ще е секцио, живот и здраве Peace
Виж целия пост
# 11
Поредната тема по въпроса. Вече станаха доста и не виждам нито полза нито смисъл от тях. Rolling Eyes
Според мен  вагиналното раждане е най-естественото и нормално, секцио се прави по медицински показания.  Peace
Виж целия пост
# 12
Според мен  вагиналното раждане е най-естественото и нормално, секцио се прави по медицински показания. 
Peace
Виж целия пост
# 13
Исках нормално,родих секцио.Каквото такова,важното е да сме здрави.
Виж целия пост
# 14
Пусни анкета Naughty
Исках нормално - родих нормално Party
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия