За къпането и излизането

  • 5 128
  • 56
 Изкъпах бебо с идеята, че няма да излизаме, а то взе, че грейна слънце.Какво да правя?Ако излезна след 2 часа?Не искам да го разболея.Вие какво мислите?
Виж целия пост
# 1
При нас е облачно и ветровито.
Аз обикновенно къпя бебето вечер, за да мога през деня да си излизам.
Но ако е много хубаво и слънчево времето, като го облечеш и му сложиш шапка не виждам проблем Peace
Виж целия пост
# 2
Това че е грейнало слънце, не е гаранция, че се е стоплило. Прецени какви са температурите навън, ако не е студено и не духа вятър... 2-3 часа след баня едва ли е проблем.
Виж целия пост
# 3
Аз не бих го извела. Да си играя на дали- или с бебчо  Naughty
Виж целия пост
# 4
Това че е грейнало слънце, не е гаранция, че се е стоплило. Прецени какви са температурите навън, ако не е студено и не духа вятър... 2-3 часа след баня едва ли е проблем.

 Peace
Виж целия пост
# 5
Не виждам какъв е проблемът да го изведеш  един час след баня. Просто детето трябва да е добре облечено и с шапка.
Виж целия пост
# 6
Не виждам какъв е проблемът да го изведеш  един час след баня. Просто детето трябва да е добре облечено и с шапка.

Това е и моето мнение.
Виж целия пост
# 7
Нищо няма да му стане, ако поседи у дома.
Виж целия пост
# 8
Аз не бих извела моето бебче след къпане и затова се къпем вечер! Все още времето е много променливо - ту топло ту студено. По-добре не рискувай и не си прави експерименти.


Виж целия пост
# 9
Аз обикновенно къпя бебето вечер, за да мога през деня да си излизам.

Лично аз не бих го извела Naughty. Не виждам защо трябва да рискуваш здравето му за сметка на една разходка, и утре е ден Hug
Виж целия пост
# 10
Все пак ще са минали 2 часа.Мисля че може,макар че и аз много бих се колебала.
Виж целия пост
# 11
Двете неща нямат нищо общо.
Виж, ако го събереш с деца, които са носители на вирус или бактерия, тогава вече има шанс да се разболее.
Виж целия пост
# 12
Не виждам какъв е проблемът да го изведеш  един час след баня. Просто детето трябва да е добре облечено и с шапка.
и аз мисля така Peace
Виж целия пост
# 13
Аз лично не бих го извела -споделям мнението че нищо няма да му стане ако се остане  в къщи! Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 14
Аз не бих рискувала - все пак не е лято. Затова се къпем само вечер.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия