откога започнахте да ползвате възглавница за бебчето

  • 573
  • 8
искам да знам откога бебчетата започват да спят на възглавница вече, става дума за равни и ниски възглавнички
Виж целия пост
# 1
Някъде бях чела- след 3 годинки..
Нашият калпазан е на 2г и 3мес, купила съм една ниска бебешка възглавница, към която не проявява никакъв интерес Mr. Green Оставила съм го...когато му дойде мерака-тогава Wink
Виж целия пост
# 2
Моят син спи на една съвсеем нисичка възглавница откакто беше на 2-3 месеца. Но понякога спи и без нея. Мисля, че му е все едно всъщност.
Виж целия пост
# 3
Моята бебка спи на възглавни4ка от самото раждане Wink
Виж целия пост
# 4
И моят бебешок спи на възглавничка от раждането,дебеланко е и без възглавница не му е удобно! Laughing
Виж целия пост
# 5
Моят син засега спи без възглавница и си му е много добре така - не съм чула оплаквания Wink Иначе тънка възглавничка имаме, но я ползваме за играчка. Може би след 1-2 години ще започне да сп на възглавница.
Виж целия пост
# 6
Моите деца спят на възглавници от когато са родени.
Виж целия пост
# 7
Моят бебо спи на една сгъната пеленка /няколко милиметра е/. Знам, че до седем години децата не се нуждаят от възглавница /съвсем ниска става/. Знам го майка ми /аз и братята ми сме били така/, а тя го знае от лекар, чела съм го и в книга.
Виж целия пост
# 8
Все още не слагам.Не мисля,че е толкова необходимо.А и ако му стане неудобно ще си покаже и ще ми сложа  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия