Какъв душ гел използвате?

  • 6 044
  • 82
Използвала съм много и различни, но не мога да открия подходящият за мен.Кожата ми е много суха.
Виж целия пост
# 1
Ползвам Palmolive,но по-скоро заради аромата.А за суха кожа може би Dove!
Виж целия пост
# 2
да за суха кожа - Дав. имат няколко варианта с масла, аз в момента ползвам розовия с цвят от череша или нещо подобно. много съм доволна, не ми изсушава кожата въпреки ежедневния душ след който нямам навик да се мажа с лосиони и млека Peace
Виж целия пост
# 3
благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Мисля, че не са най- подходящите за мен. Ползвала сам няколко на Дав, но не ми се отразяват много добре
Виж целия пост
# 5
Последните няколко са на Дав.Много съм доволна,имат хубави аромати и стават за суха кожа.Аз съм със страшно суха кожа по тялото
Виж целия пост
# 6
Горещо ти препоръчвам на Нивеа кремообразните душ гелове.
Ползвала съм много видове, но в момемента този точно ми се струва, че е най-добрия.
Виж целия пост
# 7
За суха кожа Dove. Моята сега се пооправи малко, но пак от Dove съм си най-доволна. Разбта се после задължително лосион или мляко. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Щом си със суха кожа търси dush-oil. Много добре хидратират кожата и после се чувстваш една мазнича след душ.
Виж целия пост
# 9
Ползвала съм всякакви ,но от близо 4-5мес. ползвам на  Палмолив с маслината.Много много ми харесва как мирише и още не ми е омръзнал. Hug
Виж целия пост
# 10
По принцип ползвам всякакви - Дав, Фа с мед, Палмолийв.Доволна съм, но кожата ми е нормална.
Не съм пробвала душ-олиото и мисля следващия път да си взема.
Виж целия пост
# 11
Горещо ти препоръчвам на Нивеа кремообразните душ гелове.
Ползвала съм много видове, но в момемента този точно ми се струва, че е най-добрия.
[/quot newsm10 newsm10
Виж целия пост
# 12
В момента ползвам Дав и съм много доволна,препоръчвам ти го.
Ползвала съм също и на Адидас също е добър. Peace
Виж целия пост
# 13
Betina Barty  Peace
Виж целия пост
# 14
В момента ползвам на Palmolive  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия