рани4ка на 6ийката по време на бременаст

  • 807
  • 2
Здравеите на вси4ки!Бремена сам в 9-та седмица имам и да6еря на 7год.Имам проблам-тук в моа град ми откриха от на4алото на мойта бременост рани4ка на 6ийката но не и самата бременост.Правиха ми каквили не иследвания и дори ми резнеха 4астица от 6ийката много ме боля казаха 4е трябвало да се иследва да не би да било рак на 6ийката.Из4аках за иследването 3 дни те баха най тешките.но на епикризата пипеше 4е е рани4ка писаха ми антибиотици но трабвало след мензиса да ги пия,но той така и не дойде.Плаках много 4е не ми идва помислих си 4е сам тешко болна  и така се притеснихме с  сапруга ми и отидохме вав Варна в една 4астна клиника и там откриха 4е сам бремена,не са оспяли да навредат на плода но казаха 4е рани4ката ще я лековат след раjдането.До тук нормално но една сутрин ми прецапа с крав,по спешност пак ходихме вав Варна казаха 4е е от 6ийката кадето рязали и се правили на ,,лекари,,Исписаха ми лекарства за задарjане на бебето но като ги сварших пак ми прецапва следващиат ми преглед е на  10 април,но постояно се притеснявам дали е пак от рани4ката или е от бременоста искаме и това беб4е,моля за савет и дали има накой с такав проблем.БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!
Виж целия пост
# 1
Как така са резнали и без упойка ли?Да не са ти правили биопсия?Иначе прокървяването може и да е от бременоста.При мен така беше и се наложи първите три месеца да лежа в болница и да пия хапчета за задържане.Най-добре е веднага да отидеш на лекар който да те види.И ще е добре да е някой при който да ходиш и след това да те следи.Не се притеснявай раничката ще я лекуваш след бременоста.Успех ти желая и късмет.
Виж целия пост
# 2
Здравей,Isia.И на мен не ми е ясно защо са ти рязали шииката/явно наистина са се правили на лекари/.Аз имах раничка също преди да забременея и то много преди това.Още тогава гинеколога ми каза,че трябва само да се следи да не нараства и един ден като родя ще я махне.Когато забременях вече бях при друг доктор,който ми каза същото.По принцип доколкото знам раничките се изгарят а не се режат.За щастие след раждането моята се беше махнала от само себе си.Не се притеснявай за нея,няма да навреди на бременноста ти,но за най-малкото кървене или друго притеснение веднага ходи на преглед.Дано да е от шийката.Искрено ти желая лека  и безпроблемна бременност.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия