Удължаване на косата- 7

  • 41 973
  • 292
Дългокоски от всички страни, насам...обединявайте се.... Whistling Whistling Whistling

Не мислите, ли че е крайно време да си спретнем нов конкурс?  Thinking
Нали? Добре, тогава.... Whistling
В предишната тема единодушно се прие темата да е "къдрици" Wink

...е, кво чакате!  Whistling Тук и сега е мястото да се записвате за участие  Hug

Предлагам конкурса да е анонимен-
така ще избегнем разни неприятности  Wink

А снимките? ...
Пращайте ми ги на ЛС! Hug

...ето и предните темички.... Grinning

Удължаване на косата 1
Удължаване на косата 2
Удължаване на косата 3
Удължаване на косата 4
Удължаване на косата 5
Удължаване на косата 6
Виж целия пост
# 1
Е как да не кажа "първааа"  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Руске,ма,  Joy  не ги ли удължихте тез коси за 7 теми? Simple Smile Какво стана с другате поредица за татусите?  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
 Peace PeaceХайде и аз тук,надявам се след няколко дни да съм дългокоска,и ще пратя снимки веднага Hug Hug
Виж целия пост
# 4
Побут Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Peace PeaceХайде и аз тук,надявам се след няколко дни да съм дългокоска,и ще пратя снимки веднага Hug Hug
Ще чакаме снимки. Wink
Виж целия пост
# 6
Малко стегнати къдрици от мен Simple Smile

http://modera.hit.bg/P3295133.jpg
Виж целия пост
# 7

Ух, че хубави къдрициии... Flutter
Виж целия пост
# 8

Страхотна прическа...Да те попитам, миглите твои ли са? Изглееждат страхотно ищ е се радвам да споделиш, ако не са твоите каква марка са?
Виж целия пост
# 9

Страхотна прическа...Да те попитам, миглите твои ли са? Изглееждат страхотно ищ е се радвам да споделиш, ако не са твоите каква марка са?

Изкуствени са, а марката е Криолан
Виж целия пост
# 10

Страхотна прическа...Да те попитам, миглите твои ли са? Изглееждат страхотно ищ е се радвам да споделиш, ако не са твоите каква марка са?

Изкуствени са, а марката е Криолан

Благодаря ти! А ще споделиш ли с какво си направи къдриците...
Сега е кажеш сигурно маша....само на мен ли не ми се получава с маша... Rolling Eyes

Да се похваля...надявам се до 2 седмици да се присъединя към вас, дългокоски   bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 11
Удължената коса е направена с ролки - маркучи, а моята си с маша.
и при двата метода е много важно косата първо да се позаглади със сешоар и четка. След това на суха коса нанасяш продукт за стилизиране. Сресваш кичура, за да седи плосък, а не кръгъл (боже как обяснявам) и навиваш внимателно, така че да няма 2 навивания коса една върху друга (това важи и за ролките и за машата)
Виж целия пост
# 12
Тони,слагаш ли брокат на косата,щото се вижда все едно че има?  Thinking
Виж целия пост
# 13
Тони,слагаш ли брокат на косата,щото се вижда все едно че има?  Thinking

Не. От снимката нещо. Иначе слагам само спрей за блясък на Рене Фърдърър, но в него няма брокат.
Виж целия пост
# 14
Тони,слагаш ли брокат на косата,щото се вижда все едно че има?  Thinking

Не. От снимката нещо. Иначе слагам само спрей за блясък на Рене Фърдърър, но в него няма брокат.

Много си хубава,като кукла с тия къдрички! Аз сигорно няма да мога сама да се навия на ролките!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия