Хората на Пако

  • 43 188
  • 487
Всеки трябва да има в актива си тема без нито един отговор, нали? Що не и аз...

Та гледам този сериал вече почти два месеца и съм болезнено влюбена. Абсолютно е страхотен, не знам какво толкова ми харесва, но го обожавам. Жалко, че не знаям испански, иначе щях да си го дърпам кой знае откъде и да го гледам. Нямам търпение до следващия епизод, просто го обичам.

Обичам и Лукас, как иначе. Невероятен е.

Испански сериал, първи сезон от 22.35 по AXN в петък плюс няколко повторения (в събота в 20:00 и късно в петък и събота през нощта). Днес даваха... осми епизод или нещо такова.
Виж целия пост
# 1
За филма:

Държава: Испания
Година: 2005
Жанрове: Комедии

Режисьор: Fernando Gonzalez Molina

В ролите: Пако Тоус, Адриана Озорес, Пепон Нието, Хуго Силва и др.

"Paco's Men":
Централният персонаж в сериала е главен инспектор Пако Миранда, който е отдаден на професията си, но трудно се справя с критични ситуации. Негови партньори са Мариано, все още тъгуващ по приятелката си, с която са разделени от две години, и Лукас- подражаващ на ченгетата от американските филми. Тези трима особняци са страхотно забавен екип, но са далеч от представата за истински ченгета. На пръв поглед всеки би се запитал защо са избрали точно тази професия, като са готови да избягат дори от едно куче. Да не говорим, че те полагат неимоверни усилия, за да запаметят полицейската терминология като "Ръцете горе". Първият случай, пред който са изправени, е обир на банка, но те така и неосъзнават, че пред очите им се разиграва подобна ситуация. След провала не само заплатите им са драстично орязани, но и тримата са пренасочени към една от най-опасните и неприятни зони на Мадрид, която се ръководи от доведения баща на Пако - Сеньор Лоренцо.


Виж целия пост
# 2
Ааааа, този сериал и аз го харесвам, и Лукас ми харесва  Simple Smile.
Загледах го, защото поназнайвам испански и като видя испански филм ми е готино.
На мен ми е много свеж и разтоварващ и вече си го следя, въпреки че мъжът ми например каза, че категорично не може да го изтърпи.
Виж целия пост
# 3
Първият сериал, на който се хилим дружно с мъжа ми. Иначе сме с много различни вкусове за филмите. Много е свежо сериалчето, а и Лукас не е за изпускане  Grinning Макар че аз съм фенка и на униформения полицай с очилата Поведиля май се казваше
Виж целия пост
# 4
По ЕйЕксЕн го гледате, нали? Защото в испанската тема има две или три момичета, които си го гледат в Испания и са напред с материала и ужасно им завижам. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
[quote author=Малката Госпожица Мърморана link=topic=279799.msg6999988#msg6999988 date=120674320

Та гледам този сериал вече почти два месеца и съм болезнено влюбена. Абсолютно е страхотен, не знам какво толкова ми харесва, но го обожавам. Жалко, че не знаям испански, иначе щях да си го дърпам кой знае откъде и да го гледам. Нямам търпение до следващия епизод, просто го обичам.

Обичам и Лукас, как иначе. Невероятен е..

Това все едно аз съм го писала. Страхотен сериал.








                                                                                                                                               
Виж целия пост
# 6
И аз го гледам. Още повече,че върви със субтитри и си упражнявам испанския  Grinning
Виж целия пост
# 7
ето ви тук 2 торента
първия е втори сезон на Омбрес де ПАко
http://www.newpct.com/torrent_13633_los_hombres_de_paco_temporad … rip_spanish_.html
 втория е някакъв филми направен от сериала
http://www.newpct.com/torrent_12769_los_hombres_de_paco_la_pelic … panish_2007_.html
сори за голите мадами ама вървят с торента
за сваляне търсете надолу зеления бутон DESCARGAR
Виж целия пост
# 8
Ех, да разбирах испански...
Виж целия пост
# 9
разбира се бях забравла да кажа 4е езика е испански Simple Smile
то като е влюбен 4овек няма нужда да разбира  Wink
ето още един линк за 3-ти и 4-ти сезон
http://www.elitetorrent.net/buscar.php?buscar=los+hombres+de+paco
Виж целия пост
# 10
Гледам го. Падам си от смях самичка, защото за съжаление нито мъжа, нито щеркато го харесват.
Виж целия пост
# 11
И аз го гледам с удоволствие!Испанският хумор винаги ми е допадал.А случайно да имате линк за саундтрак нещо?И може пък някой вече да е качил някъде сериите с бг субтитри?
Виж целия пост
# 12
Целия саундтрак е на групата Pignoise, аз ги слушам в Ютуб, щото ги няма другаде, но не съм търсила кой знае колко. Основната песен се казва Nada Que Perder. Качени с бг субс не съм ги срещала, за съжаление и едва ли ще се случи.

Да спомена че вече не го дават в петък в 22.35 а в събота в 19.30 и в неделя сутринта в 2.35. Вчера беше последния, 13ти епизод от първи сезон, другата седмица започват втори. Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Благодаря ти,сега ще потърся дали някъде го има!
Ето,намерих:
http://search.data.bg/?sid=hftkjiah4s500ygo2ghe
Виж целия пост
# 14
Здравейте момичета,така се радвам,че вие също го гледате.Ние много сме напред,дават го веднъж седмично и точно този ден го чакам с огромно нетърпение.Само да спомена,че не се казва Хуго Силва,а Уго Силва,пише се с \"Х\",но на испански не се произнася.До колкото разбрах превода не е съвсем точен,но пък аз не съм го гледала на български и не мога да коментирам,но на испански е невероятен.И последно да кажа,че в Мадрид видях Лукас на живо,но ме хвана срам и не посмях да се снимам с него,а той се държеше като един от народа,без да се надува с това,че е известен.Стоях около 30 минути да го наблюдавам какво прави.А и последно,със Сара не са двойка в истинския им живот,както си мислех аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия