Къде в Стара Загора...?

  • 618
  • 7
В кой магазин в Стара Загора мога да си намеря колан за бременни?
                    
Виж целия пост
# 1
Потърси в Премама, там има богат асортимент за бременни.
Виж целия пост
# 2
Благодаря   bouquet Ще проверя.
Виж целия пост
# 3
Здравейте.
Попаднах на сайта на Галикс. Имат някои интересни нещица. Искам да посетя магазина в Стара Загора. Доколкото разбрах от този сайт, той се намира на ул Индустриална. Искам да ви попитам, някоя от вас може ли да сподели дали е добре зареден, как е като цени и т.н. Интересуват ме количките titi. Видях някои доста любопитни нещица.
Благодаря ви предварително.   bouquet
Виж целия пост
# 4
Ходила съм в този магазин. Има доста богат избор на различни видове стоки. Не знам как изглеждат количките, за които ти споменаваш, но аз там количка не си харесах. Имаше избор, но това, което аз търсех, го нямаше. За цени не мога да говоря, понеже съм ходила преди 1 година. Магазинът се намира в Индустриалната зона на Ст. Загора.
Виж целия пост
# 5
Аз работих доста години в този магазин Сега имам бебе.Тези колички на ТиТи нямат бордове отпред.Иначе като цяло е добре зареден.Колежките ще ви обслужат добре.Малките магазини си пазарят на едро от там
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви момичета.   bouquet

Наде, имаш ли някакви наблюдения относно качеството на тази марка? И като цени, към коя по-масова марка от пазара се доближават?
Иначе това е едно от нещата, които си харесах
Виж целия пост
# 7
не ти ли прилича тази количка на Джемата на Чиполино само че има още един кош   отвори на чиполино и ще я видиш долу горе същата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия