Колко продължава лечебната криза?

  • 1 026
  • 6
Здравейте,

От известно време лекувам кашлицата на сина си с хомеопатия - посещава ни лекар хомеопат у дома.
Ето точно за какво става дума - от вчера сутринта сина ми е с влажна кашлица. Обадих се на доктора и му обясних за какво иде реч. Той ми каза кое лекарство да взема, по колко и как да му давам. Само, че...днес той е мнооого зле - кашлицата стана суха, детето ми се задушава направо, едвам си поема въздух.
Обадих се на док и той ми каза, че има т.нар. лечебни кризи и това било нормална реакция на организма( да изхвърли боклуците, които е насъбрал) и че трябва да издържа на този ад. Ще му минело.

Та въпросът ми е - КОЛКО време горе-долу продължават тези кризи?
Виж целия пост
# 1
Не зададе ли този въпрос на хомеопата си?
Виж целия пост
# 2
извинявам се за откровението,не искам да засегна някой,но как можете да си мъчите така децата?Преди четох,че една майка не иска да си заведе детето до болницата,защото там щели да му изпишат АБ и да го сложат на системи защото е обезводнено ,а тя щяла да чака да мине събота и неделя за да го прегледа хомеопата.Сега вие детето се задушава ,но вие чакате да мине тази криза newsm78 Съжалявам ако ви засегнах,но моят син е правил няколко такива пристъпа и не мога да си и помисля да стоя и да чакам да му мине.Дано детенце се оправи по скоро Praynig
Виж целия пост
# 3
Не зададе ли този въпрос на хомеопата си?

Зададох го, каза ми че е различно може ден-два, може и седмица.
Слава богу, кризата при нас бе за 1 ден, вече е много по-добре, даже рядко кашля.
Виж целия пост
# 4
Наистина, всеки път е различно. Не може да се даде еднозначен отговор.
Виж целия пост
# 5
 В зависимост от индивидуалността на пациента и скороста на самата болест - от половин час до 2-3 денонощия.
 Колкото по-бързо се развива болеста, толкова по-бързо се проявява и лечебното действие на точно предписаното хомеопатично л-во за остър случай, и толкова по кратка е лечебната криза!
Виж целия пост
# 6
Благодаря Ви Aleksander  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия